«Абрикосова книгарня» Ореста Осійчук

«Абрикосова книгарня» Ореста Осійчук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
247 переглядів
247 переглядів

Про книгу «Абрикосова книгарня» Ореста Осійчук

У свої дев’ять з невеликим рочків маленький Місько Фариняк вперше пізнає, що таке справжня дружба, зрада і навіть любов. Унікальність цього твору в тому, що, незважаючи на досить сумний сюжет, який примушує читача постійно щось переоцінювати і в своєму житті теж, він водночас несе в собі легкість та іронічність.

За дивною назвою твору приховується не менш цікавий сюжет, у якому спочатку важко побачити сувору реальність подій, що згодом розкриють свою сутність. Аби розплутати невидимі зв’язки, що об’єднали зовсім чужих людей, пропонуємо скачати книгу «Абрикосова книгарня» непересічної авторки Орести Осійчук на свій пристрій, адже ми даємо можливість зробити це безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у будь-якому актуальному для вас форматі: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

А як же пов’язаний з маленьким героєм інший чоловік з таким самим прізвищем, який народився аж через 100 років? Це все можна з’ясувати, якщо читати онлайн книгу Орести Осійчук «Абрикосова книгарня», написану українською мовою.

А ще, можливо, вам відчинить свої магічні двері та сама книгарня з ароматом стиглих абрикосів. Ореста Осійчук, справжній майстер своєї справи, відкриє одну таємницю – за тими дверима чекає щось на кожного з нас.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Абрикосова книгарня» Ореста Осійчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *