«Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Джоко Віллінк, Лейф Бабін

«Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Джоко Віллінк, Лейф Бабін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
7995 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Джоко Віллінка, Лейфа Бабіна (анотація)

«Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від «морських котиків» — бестселер про принципи лідерства в умовах непередбачуваних змін. Автори книжки — колишні американські військові Джоко Віллінк і Лейф Бебін, чий досвід допоміг людям по всьому світу навчитись керувати компаніями, отримати підвищення, обійняти кращу посаду і досягти поставлених цілей. Вони доводять, що принципи, завдяки яким «морські котики» перемагали в бою, можна застосувати і в роботі. Автори пояснюють основні принципи успішного керування компанією, як-от: дисципліна, визначення пріоритетів та ефективне планування вдалих стратегій. Окрім порад із лідерства, автори також діляться власним досвідом керування командою та подолання стресових ситуацій.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Джоко Віллінка, Лейфа Бабіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Джоко Віллінка, Лейфа Бабіна українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків» Джоко Віллінка, Лейфа Бабіна

2 відповіді до “Абсолютна відповідальність. Уроки лідерства від морських котиків”

  1. Дмитро Дмитро сказав:

    Де взяти повну книгу?

  2. Кароліна Кароліна сказав:

    Мощна мотивуюча книга Абсолютна відповідальність дала мені те, що я так давно шукала. Впевненість в собі і своїх силах. Я навіть уявити не могла, що книга може повністю змінити свідомість, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *