«Абу-Касимові капці» Іван Франко

«Абу-Касимові капці» Іван Франко

  • Назва: Абу-Касимові капці
  • Письменник: Іван Франко
  • Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
  • Жанри: Поезія, Дитячі вірші
  • Повна версія книги БЕЗКОШТОВНО
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
974 переглядів
974 переглядів

Про книгу «Абу-Касимові капці» Івана Франко

Іван Якович Франко ніколи не обмежувався одним літературним жанром чи культурою. Щоб переконатись в цьому, пропонуємо скачати книгу «Абу-Касимові капці» Івана Яковича Франка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Шедевр українського літературного класика став надзвичайно цікавим та незвичним трактуванням стародавньої східної казки. Це не просто переказ життя героїв, а самостійний твір, в якому автор додав свої події та власне бачення життя в віддаленій східній країні.

Книга «Абу-Касимові капці» стала першою в українській історії, де автор використовує арабські сюжети та мотиви. Поет майстерно описує події того часу. На фоні нескінченних війн та міжусобиць розвивається історія головних героїв. У кожного з них є свої, притаманні лише йому риси характеру. Кожен з персонажів переслідує власні цілі, ризикує, падає та піднімається, продовжуючи непростий життєвий шлях.

На сторінках казки є місце болю та жалю, розчаруванню та жорстокості, радості від успіхів та розпачу через чергові розчарування. Всі ці почуття та емоції розбавлені неймовірним авторським гумором, який здатен розсмішити кожного читача.

Які перешкоди будуть змушені подолати головні герої? Та чим закінчиться неймовірно красива східна історія? Дізнаєтесь, коли почнете читати онлайн книгу «Абу-Касимові капці» Івана Яковича Франка українською мовою.

Завантажити безкоштовно книгу «Абу-Касимові капці» Івана Франко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Абу-Касимові капці» Івана Франко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *