«Адвокат із Личаківської» Андрій Кокотюха

«Адвокат із Личаківської» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2473 переглядів
2473 переглядів

Про книгу «Адвокат із Личаківської» Андрія Кокотюхи

Твір “Адвокат із Личаківської” – є першою книгою циклу львівських історичних детективів, написаних у жанрі ретророману. Андрій Анатолійович Кокотюха переносить читача у Львів 1908 року, де він опиняється з головним героєм – молодим адвокатом Климом Кошовим.

Вирвавшись від переслідувань царської влади, Клим тікає з Києва до Львова – спокійного, як йому здається, міста, де він розпочне нове життя. Та одразу ж на пероні львівського вокзалу чоловік потрапляє в халепу – його обкрадають батяри.

До цього випадку приєднується ще одна трагічна подія – колегу і друга Кошового Євгена Сойку, який обіцяв допомогти Климу з облаштуванням у новому місті, раптово вбивають. Підозри падають на головного героя, і він знову опиняється в тюрмі, де знайомиться з дантистом Йозефом Шацьким, майбутнім вірним другом і соратником.

Твердо вирішивши розібратися в цій кримінальній справі, Кошовий починає власне розслідування, не замислюючись, які випробування чекають на нього. Доля зіштовхує його з багатьма впливовими людьми міста – загадковою пані Магдою Богданович, представниками поліції та злочинцями-авторитетами. Кожен крок, що наближує Клима до правди – це крок назустріч смертельній небезпеці.

Книга “Адвокат із Личаківської” – це не лише захоплюючий детективний сюжет, а й яскравий опис тогочасного Львова – ще одного головного героя роману. Автор приділяє особливу увагу атмосфері цього міста, його звичкам і традиціям, доповнюючи свої рядки ретросвітлинами.

Починаючи читати твір, дивуєшся не тільки красі та величі Львова, а й строкатості його населення. Люди різних прошарків суспільства зі своїми політичними поглядами – це вже вибухонебезпечна ситуація, що в будь-який момент може спалахнути конфліктами чи новими злочинами. Оглядова лекція-екскурсія про Львів, яку Андрій Анатолійович Кокотюха органічно включив до сюжетної лінії, розповість багато цікавих малознаних фактів про історію міста, що здивують багатьох українців.

Книга “Адвокат із Личаківської” – це відверта історія з відлунням сучасного та майбутнього Української держави. Якщо ви прагнете відчути дух сильної України навіть у той руйнівний період, пройнятися європеїзмом українців, радимо скачати й прочитати цей атмосферний роман.

Скачати безкоштово книгу «Адвокат із Личаківської» Андрія Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Адвокат із Личаківської» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *