«Адвокат із Личаківської» Андрій Анатолійович Кокотюха

«Адвокат із Личаківської» Андрій Анатолійович Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Адвокат із Личаківської» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Твір “Адвокат із Личаківської” – є першою книгою циклу львівських історичних детективів, написаних у жанрі ретророману. Андрій Анатолійович Кокотюха переносить читача у Львів 1908 року, де він опиняється з головним героєм – молодим адвокатом Климом Кошовим.

Вирвавшись від переслідувань царської влади, Клим тікає з Києва до Львова – спокійного, як йому здається, міста, де він розпочне нове життя. Та одразу ж на пероні львівського вокзалу чоловік потрапляє в халепу – його обкрадають батяри.

До цього випадку приєднується ще одна трагічна подія – колегу і друга Кошового Євгена Сойку, який обіцяв допомогти Климу з облаштуванням у новому місті, раптово вбивають. Підозри падають на головного героя, і він знову опиняється в тюрмі, де знайомиться з дантистом Йозефом Шацьким, майбутнім вірним другом і соратником.

Твердо вирішивши розібратися в цій кримінальній справі, Кошовий починає власне розслідування, не замислюючись, які випробування чекають на нього. Доля зіштовхує його з багатьма впливовими людьми міста – загадковою пані Магдою Богданович, представниками поліції та злочинцями-авторитетами. Кожен крок, що наближує Клима до правди – це крок назустріч смертельній небезпеці.

Книга “Адвокат із Личаківської” – це не лише захоплюючий детективний сюжет, а й яскравий опис тогочасного Львова – ще одного головного героя роману. Автор приділяє особливу увагу атмосфері цього міста, його звичкам і традиціям, доповнюючи свої рядки ретросвітлинами.

Починаючи читати твір, дивуєшся не тільки красі та величі Львова, а й строкатості його населення. Люди різних прошарків суспільства зі своїми політичними поглядами – це вже вибухонебезпечна ситуація, що в будь-який момент може спалахнути конфліктами чи новими злочинами. Оглядова лекція-екскурсія про Львів, яку Андрій Анатолійович Кокотюха органічно включив до сюжетної лінії, розповість багато цікавих малознаних фактів про історію міста, що здивують багатьох українців.

Книга “Адвокат із Личаківської” – це відверта історія з відлунням сучасного та майбутнього Української держави. Якщо ви прагнете відчути дух сильної України навіть у той руйнівний період, пройнятися європеїзмом українців, радимо скачати й прочитати цей атмосферний роман.

Завантажити безкоштовно книгу «Адвокат із Личаківської» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна

Завантажити книгу «Адвокат із Личаківської» у форматі:

Рекомендації

Маруся
Маруся Василь Шкляр
Тінь сови
Тінь сови Василь Шкляр
Королівська обіцянка
Королівська обіцянка Марина та Сергій Дяченко
Ключ від Королівства
Ключ від Королівства Марина та Сергій Дяченко

Відгуки на книгу «Адвокат із Личаківської» Андрія Анатолійовича Кокотюхіна