«Адвокат із Личаківської» Андрій Кокотюха

«Адвокат із Личаківської» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9104 переглядів
9104 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Адвокат із Личаківської» Андрія Кокотюхи (анотація)

Твір “Адвокат із Личаківської” – є першою книгою циклу львівських історичних детективів, написаних у жанрі ретророману. Андрій Анатолійович Кокотюха переносить читача у Львів 1908 року, де він опиняється з головним героєм – молодим адвокатом Климом Кошовим.

Вирвавшись від переслідувань царської влади, Клим тікає з Києва до Львова – спокійного, як йому здається, міста, де він розпочне нове життя. Та одразу ж на пероні львівського вокзалу чоловік потрапляє в халепу – його обкрадають батяри.

До цього випадку приєднується ще одна трагічна подія – колегу і друга Кошового Євгена Сойку, який обіцяв допомогти Климу з облаштуванням у новому місті, раптово вбивають. Підозри падають на головного героя, і він знову опиняється в тюрмі, де знайомиться з дантистом Йозефом Шацьким, майбутнім вірним другом і соратником.

Твердо вирішивши розібратися в цій кримінальній справі, Кошовий починає власне розслідування, не замислюючись, які випробування чекають на нього. Доля зіштовхує його з багатьма впливовими людьми міста – загадковою пані Магдою Богданович, представниками поліції та злочинцями-авторитетами. Кожен крок, що наближує Клима до правди – це крок назустріч смертельній небезпеці.

Книга “Адвокат із Личаківської” – це не лише захоплюючий детективний сюжет, а й яскравий опис тогочасного Львова – ще одного головного героя роману. Автор приділяє особливу увагу атмосфері цього міста, його звичкам і традиціям, доповнюючи свої рядки ретросвітлинами.

Починаючи читати твір, дивуєшся не тільки красі та величі Львова, а й строкатості його населення. Люди різних прошарків суспільства зі своїми політичними поглядами – це вже вибухонебезпечна ситуація, що в будь-який момент може спалахнути конфліктами чи новими злочинами. Оглядова лекція-екскурсія про Львів, яку Андрій Анатолійович Кокотюха органічно включив до сюжетної лінії, розповість багато цікавих малознаних фактів про історію міста, що здивують багатьох українців.

Книга “Адвокат із Личаківської” – це відверта історія з відлунням сучасного та майбутнього Української держави. Якщо ви прагнете відчути дух сильної України навіть у той руйнівний період, пройнятися європеїзмом українців, радимо скачати й прочитати цей атмосферний роман.

Слухати аудіокнигу «Адвокат із Личаківської» Андрія Кокотюхи онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Адвокат із Личаківської» Андрія Кокотюхи українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Адвокат із Личаківської» Андрія Кокотюхи

Одна відповідь до “Адвокат із Личаківської”

  1. Катерина Катерина сказав:

    Якщо ви як і я любите Львів, роман Адвокат із Личаківської точно вам зайде. Він неймовірно атмосферний, я ніби побувала там на початку ХХ століття. Крутий історичний детектив, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *