«Адвокат негідників» Джон Грішем

«Адвокат негідників» Джон Грішем

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1360 переглядів
1360 переглядів

Короткий зміст книги «Адвокат негідників» Джона Грішема (анотація)

Один з найвідоміших юридичних трилерів, який з’явився на порозі між ХХ та ХІХ століттями – книга «Адвокат негідників» Джона Грішема.

Навіть на безнадійні справи знайдеться свій адвокат. Головний герой Руд захищає усіх людей, навіть тих, яких не бере жоден майстер своєї справи. Немає значення, чи це наркоман в підлітковому віці, чи засуджений за самими важкими злочином, чи кримінальний авторитет. Кожен має право на справедливий суд без емоційного змісту. Радимо читати онлайн усім книгу «Адвокат негідників» Джона Грішема українською мовою.

Іноді для досягнення цілей необхідно трохи змахлювати. Це не найгірше в порівнянні з тим, що робить влада з людьми. Яка нова справа чекає на нашого адвоката? Та чи зможе він чесно захистити звинуваченого або навіть виправдати?

Скачати книгу «Адвокат негідників» Джона Грішема українською мовою можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Адвокат негідників» Джона Грішема українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Адвокат негідників» Джона Грішема

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *