«Адюльтер» Пауло Коельйо

«Адюльтер» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
290 переглядів
290 переглядів

Про книгу «Адюльтер» Пауло Коельйо

Кохання – дуже суперечливе явище, і багато письменників намагалися дослідити його природу, пов’язати реалність з фантазіями та навіть містикою. Бразильський письменник і поет Пауло Коельйо розглядає це почуття, в першу чергу, з точки зору чуттєвості та щирості. Один з найбільш яскравих його творів, пов’язаних з цією тематикою – книга «Адюльтер», в якій він намагається пізнати сутність забороненого кохання, а саме – психологію зради.

Починаючи читати онлайн роман, стикаєшся зі звичайним феноменом нашого життя – сімейною кризою. Головні герої являються собою нібито дружню і щасливу родину, проте всередині вона схожа на справжнє пекло. Оманливе та небезпечне почуття, коли все звичне та налагоджене набридає і ти шукаєш щось нове, може здійснити справжню катастрофу.

Так відбулося і в цьому сюжеті – Лінда намагається знайти вихід з апатії у випадковій зустрічі з Якобом – колишнім хлопцем жінки, який сьогодні став успішним політиком, і після робочого інтерв’ю з ним головна героїня книги розуміє, що в неї прокинулася палка пристрасть.

Поряд з захоплюючим сюжетом, прикрашеним філософськими умовиводами, роман «Адюльтер» вражає атмосферністю та мальовничими описами швейцарської краси – як природної, так і архітектурної. Письменник здійснив справжню заочну подорож Женевою, дібравши таку манеру оповіді, що органічно доповнює настрій головних героїв. Характерним для творчості Коельйо є об’єктивність – він не засуджує своїх героїв, не захоплюється ними, а дає можливість читачеві самостійно зробити висновки та виробити власну моральну позицію.

Рекомендуємо скачати «Адюльтер» Пауло Коельйо всім, хто хоче пройти складний шлях самовизначення та рефлексії з головною героїнею, щоб визначити, що їй заважає бути щасливою. Можливо, саме ця повчальна історія стане для когось потужним поштовхом для аналізу свого життя й вироблення власної системи життєвих стимулів.

Відвідувачі нашого сайту знайдуть цей твір та інші романи талановитого письменника в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Адюльтер» Пауло Коельйо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *