«Адюльтер» Пауло Коельйо

«Адюльтер» Пауло Коельйо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1705 переглядів
1705 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Адюльтер» Пауло Коельйо (анотація)

Кохання – дуже суперечливе явище, і багато письменників намагалися дослідити його природу, пов’язати реалність з фантазіями та навіть містикою. Бразильський письменник і поет Пауло Коельйо розглядає це почуття, в першу чергу, з точки зору чуттєвості та щирості. Один з найбільш яскравих його творів, пов’язаних з цією тематикою – книга «Адюльтер», в якій він намагається пізнати сутність забороненого кохання, а саме – психологію зради.

Починаючи читати онлайн роман, стикаєшся зі звичайним феноменом нашого життя – сімейною кризою. Головні герої являються собою нібито дружню і щасливу родину, проте всередині вона схожа на справжнє пекло. Оманливе та небезпечне почуття, коли все звичне та налагоджене набридає і ти шукаєш щось нове, може здійснити справжню катастрофу.

Так відбулося і в цьому сюжеті – Лінда намагається знайти вихід з апатії у випадковій зустрічі з Якобом – колишнім хлопцем жінки, який сьогодні став успішним політиком, і після робочого інтерв’ю з ним головна героїня книги розуміє, що в неї прокинулася палка пристрасть.

Поряд з захоплюючим сюжетом, прикрашеним філософськими умовиводами, роман «Адюльтер» вражає атмосферністю та мальовничими описами швейцарської краси – як природної, так і архітектурної. Письменник здійснив справжню заочну подорож Женевою, дібравши таку манеру оповіді, що органічно доповнює настрій головних героїв. Характерним для творчості Коельйо є об’єктивність – він не засуджує своїх героїв, не захоплюється ними, а дає можливість читачеві самостійно зробити висновки та виробити власну моральну позицію.

Рекомендуємо скачати «Адюльтер» Пауло Коельйо всім, хто хоче пройти складний шлях самовизначення та рефлексії з головною героїнею, щоб визначити, що їй заважає бути щасливою. Можливо, саме ця повчальна історія стане для когось потужним поштовхом для аналізу свого життя й вироблення власної системи життєвих стимулів.

Відвідувачі нашого сайту знайдуть цей твір та інші романи талановитого письменника в нашій віртуальній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Адюльтер» Пауло Коельйо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Адюльтер» Пауло Коельйо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *