«Аеропорт» Сергій Лойко

«Аеропорт» Сергій Лойко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
366 переглядів
366 переглядів

Про книгу «Аеропорт» Сергія Лойко

Книги про війну – це не лише історія, а й сучасність – жорстока, гірка і безглузда, яка забирає багато життів і ніяк не може на цьому заспокоїтися. Одним із найгучніших і найстрашніших боїв у Донбасі є захист українськими військовими донецького аеропорту. Ми ніколи не забудемо, як відчайдушно билися наші герої, захищаючи до останнього подиху свою територію та відмовляючись здатися навіть у суцільній окупації.

Вороги називали українських бійців кіборгами через їхню впертість та живучість. Саме цим подіям присвячена книга «Аеропорт», написана військовим журналістом і письменником Сергієм Лойком.

Цей твір не містить романтичних сцен або ситуацій перебільшення. На його сторінках реалістично показано той жах, в якому не так давно знаходилися українські хлопці, які твердо вирішили захистити цілісність нашої держави. Оточені з усіх боків російськими солдатами та їхньою технікою, вони спочатку навіть не вірили, що сусідня братська держава може так вбивати. Сергій Лойко показує не лише подробиці військових операцій, а й жахіття політичних маніпуляцій, що спотворили свідомість людей, змусивши їх воювати за примарні ідеали, знищуючи всіх навколо.

Роман «Аеропорт» написаний людиною, яка перебувала в епіцентрі боїв за донецький аеропорт та бачила все це на власні очі. Цей твір став одночасно пекучим болем та увіковіченням минулого для тих, хто вижив у страшній «м’ясорубці».

Автор до найдрібніших деталей відтворює емоції та відчуття бійців, показує їхні турботи й побут, звички й традиції, тому всі персонажі книги постають звичайними людьми зі своїми недоліками, страхами, очікуваннями та мріями. Серед рядків відчувається гірка думка про те, що кожен солдат, який боронить нашу державну цілісність – не лише великий герой, а й чийсь чоловік, брат, син, якого можуть не дочекатися вдома…

Якщо ви хочете побачити справжню лінію фронту на Донеччині – без прикрас і гучних слів, очима та емоціями бійців, які заради нас кожного дня ризикують своїм життям, та пройнятися їхніми подвигами, радимо вам скачати «Аеропорт» Сергія Лойка. Ми надаємо для скачування найзручніші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf. Також гості нашого сайту можуть читати онлайн цей твір безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аеропорт» Сергія Лойко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *