«Афонський пройдисвіт» Іван Нечуй-Левицький

«Афонський пройдисвіт» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1811 переглядів
1811 переглядів

Короткий зміст книги «Афонський пройдисвіт» Івана Нечуя-Левицького (анотація)

Грек Копронідос ходив по селах та продавав селянам церковні реліквії. То воду святу, що набрав у криниці край села, то камінці зі «святої землі», що назбирав на березі Росі, ладанки від усіляких хвороб, навіть пальмове листя нібито освячене на Вербну неділю у Ерусалимі. Темні необізнані селяни вірили і купували на останні гроші. Так і заробляв. Набив повні кишені. А потім вирішив взятись за попів, адже вони більш заможні.

Книга «Афонський пройдисвіт» висміює лицемірство, аморальність і кар’єризм деяких представників духовенства. Автор сміливо для свого часу розвінчує образ священнослужителів, який склався у народі, і показує їх, як звичайних людей, зі всіма плюсами та мінусами.

Головний герой – вже літній чоловік, звик заробляти на життя нечесним шляхом. Безкарно обдурюючи селян, він вирішив заробити легкі гроші і на духовенстві. Розробив план дій, першим пунктом якого стало відвідування одного київського монастиря. Відвідуючи вечірні служби, він все придивлявся до попів, вишукуючи легку здобич…

Радимо читати онлайн книгу «Афонський пройдисвіт» Івана Нечуй-Левицького українською мовою. Ця гостра соціальна проза актуальна і сьогодні.

Ви можете скачати книгу «Афонський пройдисвіт» Івана Нечуй-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Буде цікаво та пізнавально!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Афонський пройдисвіт» Івана Нечуя-Левицького українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Афонський пройдисвіт» Івана Нечуя-Левицького українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Афонський пройдисвіт» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *