«Аґрус» Антон Чехов

«Аґрус» Антон Чехов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
586 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Аґрус» Антона Чехова (анотація)

Книга «Аґрус» Антона Павловича Чехова була написана в 1898 році. Важливо зазначити, що події відбуваються в епоху правління Миколи Другого.

Розповідь ведеться від головного героя – Іван Івановича Чімша-Гімалайського. В нього є велика мрія — мати свій власний маєток, в якому він сам зможе бути поміщиком. Наперекір тогочасній владі це було просто неможливим. Купці мають велике бажання отримати дворянський титул, а дворяни, навпаки, хочуть стати капіталістами. Радимо читати онлайн усім книгу «Аґрус» Антона Чехова українською мовою.

Кущ аґрус – його давня мрія, задля якої він йшов по головах кожного. Чи вдалось йому здобути бажане? І якою ціною він йшов до своєї мрії? Ілюзія мрії, яка повинна зробити людину щасливою – чи станеться так?

Питання дуже риторичні, але цікаві. Щоб дізнатися, чи варта мрія таких жертв, треба скачати книгу «Аґрус» Антона Чехова можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Аґрус» Антона Чехова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Аґрус» Антона Чехова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аґрус» Антона Чехова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *