«AI. Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад» Кай-Фу Лі

«AI. Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад» Кай-Фу Лі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
430 переглядів
430 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «AI. Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад» Кай-Фу Лі (анотація)

Чесно про те, кому загрожує втрата роботи через штучний інтелект та які економічні наслідки тягнуть за собою технологічні прориви. Що буде з людиною, коли штучний інтелект робитиме геть усе? Штучний інтелект змінює світ. Чи буде суперкомп’ютер правити світом? Що ми можемо зробити для того, щоб не лишитися позаду прогресу?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «AI. Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад» Кай-Фу Лі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «AI. Наддержави штучного інтелекту. Китай, Кремнієва долина і новий світовий лад» Кай-Фу Лі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *