«Акваріум» Олексій Чупа

«Акваріум» Олексій Чупа

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
401 переглядів
401 переглядів

Про книгу «Акваріум» Олексія Чупи

Книга «Акваріум» – гостра соціальна антиутопія, що сміливо показує найогидніші вади сучасного суспільства. У цій фантастичній історії Олексій Чупа розмірковує над тим, в якому рабстві знаходиться наш соціум, ніби рибки, що плавають та граються в акваріумі, навіть не розуміючи, де завершується їхня свобода та розпочинається рабство. Уявіть, що такими рибками є… справжні люди, які підкоряються усім забаганкам великого власника акваріуму.

Головний герой книги Олесь Шенколюк провів неймовірний експеримент – за допомогою винайденого медичного препарату Зменшив у сотні разів дорослих людей, перетворивши їх у напіврибок, та помістив їх до величезного акваріуму. Довгий час він керував соціальними та фізіологічними процесами у ньому і нарешті зрозумів, що ці раби, що піддаються впливу, вже ніколи не стануть справжніми людьми. Якщо ви хочете подивитися, як саме жили напівлюди-напіврибки, як поступово втрачали свободу і перетворювалися у зручну для когось біомасу, поспішайте читати онлайн цей повчальний твір.

У романі «Акваріум» є кілька скандальних і суперечливих думок стосовно життєвих цінностей, політики, взаємостосунків між людьми тощо. Але ключовим питанням залишається прагнення до влади, що робить людину божевільною, стирає людяність, милосердя, справедливість та інші моральні якості.

Через свою ненависть до людей та бажання отримати безмежну владу головний герой стає страшним маніяком-соціопатом, який виловлював людей та проводив над ними жахливі експерименти, а потім записував свої спостереження, роблячи своєрідний звіт про роботу.

Чи можна відноситися до цього твору як до фантастичної казки? Письменник проводить яскраво виражені паралелі з нашою реальністю, звертаючи увагу читачів на сучасних псевдогромадян майже «ідеального» за всіма параметрами суспільства. Якщо ви полюбляєте гострі соціальні книги, рекомендуємо вам скачати «Акваріум» Олексія Чупи.

Цей роман та інші повчальні й філософські твори українського письменника ви знайдете на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо лише найзручніші формати для скачування електронних матеріалів – fb2, txt, epub та rtf.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Акваріум» Олексія Чупи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *