«Альбінос, або Ідеальний текст» Сергій Мисько

«Альбінос, або Ідеальний текст» Сергій Мисько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
667 переглядів
667 переглядів

Про книгу «Альбінос, або Ідеальний текст» Сергія Мисько

Сергій Мисько – майстер заплутаних і драматичних сюжетів, детективних і містичних історій. Саме такою книгою з багатьма інтригами, загадками й драматичними несподіванками є роман «Альбінос, або Ідеальний текст» – захоплююча розповідь про талановитого хлопця, який вирішив підкорити літературу особливим способом.

Славко Тарілка був звичайним студентом медичного коледжу, який ступив на шлях дорослого життя після закінчення навчання. Але була в парубка одна дивна риса – він був альбіносом-негроїдом. Ким були його батьки, він не знав, і завжди прагнув відкрити цю таємницю. Нарешті доля йому посміхнулася – він наблизився до минулого своєї родини…

Книга «Альбінос, або Ідеальний текст» – не просто драматична історія життя та дорослішання головного героя, а й захоплююча мандрівка у світ містики та творчого натхнення. Працюючи в амбулаторії, молодий випускник стикається з багатьма незрозумілими та лякаючими речами, проте по-своєму їх розтлумачує. Життя надто мудре, щоб помилково «нагороджувати» когось своїми випробуваннями. Значить, і він має пройти крізь все це та взяти до уваги набутий досвід.

Славко постає перед читачем талановитим митцем – саме в літературній творчості він знаходить спокій та натхнення. Вдосконалюючись у написанні прози та поезії, хлопець не помітив, як досяг феноменального рівня своїх здібностей. Нарешті він вирішив, що час прийшов – він поставив за мету створити ідеальний текст.

Починаючи читати онлайн цю оригінальну книгу, сприймаєш сюжет як звичайні та час від часу кумедні пригоди парубка, який тільки-но входить у доросле життя. Проте все, що робить і відчуває головний герой, знаходить своє словесне відображення – своєрідний творчий звіт перед самим собою. Юнак стає все ближчим до літературної досконалості – він це відчуває на інтуїтивному рівні. У що виллється незвичайне захоплення Славка, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Альбінос, або Ідеальний текст» Сергія Миська.

Цей твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо наступні формати для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Альбінос, або Ідеальний текст» Сергія Мисько

Рекомендації

Відгуки на книгу «Альбінос, або Ідеальний текст» Сергія Мисько

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *