«Альбінос, або Ідеальний текст» Сергій Мисько

«Альбінос, або Ідеальний текст» Сергій Мисько

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Альбінос, або Ідеальний текст» Сергія Мисько

Сергій Мисько – майстер заплутаних і драматичних сюжетів, детективних і містичних історій. Саме такою книгою з багатьма інтригами, загадками й драматичними несподіванками є роман «Альбінос, або Ідеальний текст» – захоплююча розповідь про талановитого хлопця, який вирішив підкорити літературу особливим способом.

Славко Тарілка був звичайним студентом медичного коледжу, який ступив на шлях дорослого життя після закінчення навчання. Але була в парубка одна дивна риса – він був альбіносом-негроїдом. Ким були його батьки, він не знав, і завжди прагнув відкрити цю таємницю. Нарешті доля йому посміхнулася – він наблизився до минулого своєї родини…

Книга «Альбінос, або Ідеальний текст» – не просто драматична історія життя та дорослішання головного героя, а й захоплююча мандрівка у світ містики та творчого натхнення. Працюючи в амбулаторії, молодий випускник стикається з багатьма незрозумілими та лякаючими речами, проте по-своєму їх розтлумачує. Життя надто мудре, щоб помилково «нагороджувати» когось своїми випробуваннями. Значить, і він має пройти крізь все це та взяти до уваги набутий досвід.

Славко постає перед читачем талановитим митцем – саме в літературній творчості він знаходить спокій та натхнення. Вдосконалюючись у написанні прози та поезії, хлопець не помітив, як досяг феноменального рівня своїх здібностей. Нарешті він вирішив, що час прийшов – він поставив за мету створити ідеальний текст.

Починаючи читати онлайн цю оригінальну книгу, сприймаєш сюжет як звичайні та час від часу кумедні пригоди парубка, який тільки-но входить у доросле життя. Проте все, що робить і відчуває головний герой, знаходить своє словесне відображення – своєрідний творчий звіт перед самим собою. Юнак стає все ближчим до літературної досконалості – він це відчуває на інтуїтивному рівні. У що виллється незвичайне захоплення Славка, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати «Альбінос, або Ідеальний текст» Сергія Миська.

Цей твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без реєстрації. Ми пропонуємо наступні формати для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Альбінос, або Ідеальний текст» Сергія Мисько

Рекомендації

Смарагд
Смарагд Валентина Мастєрова
Діва Млинища
Діва Млинища Володимир Савович Лис
Соня
Соня Катерина Бабкіна

Відгуки на книгу «Альбінос, або Ідеальний текст» Сергія Мисько