«Алея жаху» Вільям Ліндсей Ґрешем

«Алея жаху» Вільям Ліндсей Ґрешем

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2373 переглядів
2373 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Алея жаху» Вільяма Ліндсея Ґрешема (анотація)

Книга «Алея жаху» – бестселер за авторства талановитого письменника Вільяма Ліндсея Ґрешема. Майже одразу після публікації праця завоювала славу критиків та читачів для свого автора.

В своєму романі автор розкриває читачеві страшну, динамічну та беззаперечно цікаву історію, від якої неможливо відірвати погляд. Головну роль відведено таким супутникам людського буття, як віра та користь для тих, хто їх пропагандує, деструктивний вплив алкоголю на людське «Я» та про іронічність долі.

Злочин та покарання є лише обгорткою, в яку автор закручує свою історію, яка розповідає читачеві про темну сторону людської душі. Одну з найкращих історій жахів 20-го століття можна дізнатись, скачавши книгу «Алеї жаху» Вільяма Ліндсея Ґрешема безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Сюжет розгортається в тій самій «Алеї жаху», де головний герой Стен не може позбутися кошмарів. Кожного дня до нього приходять сни, які не дають йому спокійно жити. Вони знову і знову нагадають йому про страшну подію, що трапилась в дитинстві героя. Сон полягає в тому, що він щоразу біжить по алеї, де в кінці горить світло, за яким ховається щось невідоме.

Читаючи онлайн книгу «Алея жаху» за авторства Вільяма Ліндсея Ґрешема українською мовою, можна зрозуміти, що автор намагається осягнути сутність страху, який є невід’ємною частиною людської сутності. І алею, де розгортаються події, варто розуміти як метафоричний шлях людського життя, який нерідко сповнений жахливими епізодами.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Алея жаху» Вільяма Ліндсея Ґрешема українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Алея жаху» Вільяма Ліндсея Ґрешема

Одна відповідь до “Алея жаху”

  1. Світлана Світлана сказав:

    Книга “”Алея жаху” просто не може не вразити. Вона під завязку напхата загадками та таємницями які хочешь розгадати в ту ж секунду. Я в шоці від того, на що спроможна людина аби досягти своєї мети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *