«Аліса в Задзеркаллі» Льюїс Керрол

«Аліса в Задзеркаллі» Льюїс Керрол

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
979 переглядів
979 переглядів

Про книгу «Аліса в Задзеркаллі» Льюїс Керрол

Всесвітньо відома казочка для дітей, яку не кожен дорослий зрозуміє, продовжує полонити серця та привертати увагу читачів, навіть після 150 років від народження. Радимо читати онлайн книгу «Аліса в Задзеркаллі» Льюїса Керрола українською мовою разом з дітьми чи онуками. Буде цікаво і їм, і вам!  

Цей фентезійний роман відомий англійський математик написав для дітей, обравши головною героїнею реальну дівчинку – Алісу. Та на цьому вся реальність закінчилась. Далі і протягом всього сюжету – суцільний сюрр та каламбур. Але від цього книга «Аліса в Задзеркаллі» тільки виграє, створюючи чудову атмосферу непередбачуваності. 

Продовження неймовірних пригод, які розпочались в першій книзі – «Аліса в країні Див». Тепер головна героїня змагається не з картами, а з шахами. До того ж всі шахові фігури – живі. Звісно ж, все відбувається в іншому світі, чи то вимірі, котрий виявився по ту сторону звичайного дзеркала. 

Як дівчинка туди потрапила і що з цього вийшло, дізнаєтесь, коли вирішите скачати книгу «Аліса в Задзеркаллі» Льюїса Керрола безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ласкаво просимо у казковий світ, де так багато реального!

Завантажити безкоштовно книгу «Аліса в Задзеркаллі» Льюїс Керрол

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аліса в Задзеркаллі» Льюїс Керрол

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *