«Аліта. Бойовий ангел» Пет Кедіган

«Аліта. Бойовий ангел» Пет Кедіган

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1231 переглядів
1231 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Аліта. Бойовий ангел» Пет Кедіган (анотація)

Книга «Аліта. Бойовий ангел» Пета Кедігана розповідає своїм читачам про далеке майбутнє. Події історії будуть відбуватися в двадцять шостому столітті, коли кібернетизація та імпланти, що повноцінно можуть замінити частини людського тіла, стали реальністю. Разом з тим, роботи є невід’ємною частиною цього суспільства. Популярність роману привела до його екранізації, але не варто нехтувати першоджерелом, яким і є ця книга.

Сюжет починається з того, що науковець зі знаннями в медицині знаходить те, що залишилось від одного з кіборгів на звалищі. Загорівшись думкою відновити його, він починає процес відновлення різних пошкоджених елементів в тілі кіборга. Згодом він дізнається, що її звуть Аліта, але вона не знає, як опинилась на звалищі, та хто вона взагалі. До речі, читати онлайн книгу «Аліта. Бойовий ангел» Пета Кедігана українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Продовжуючи досліджувати свою знахідку, Дайсон Ідо, саме так звали науковця, з подивом розуміє, що Аліта є бойовою машиною. В неї було імплантовано чимало бойових програм та модулів, що мали б стати їй в пригоді під час бою. Разом з тим, вона починає досліджувати та відкривати знову для себе світ, якого ніколи й не знала.

Скачати книгу «Аліта. Бойовий ангел» Пета Кедігана можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Аліта. Бойовий ангел» Пет Кедіган українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аліта. Бойовий ангел» Пет Кедіган

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *