«Аляска» Сергій Бут

«Аляска» Сергій Бут

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1651 переглядів
1651 переглядів

Про книгу «Аляска» Сергія Бута

Книга “Аляска” – це гостросюжетний трилер з елементами містики та психологічної драми від молодого українського письменника. Сергій Бут запрошує читачів в одне з найбільш моторошних місць – психіатричну лікарню, пропонуючи пережити з головним героєм цілу низку неймовірних пригод.

Починаючи читати книгу “Аляска”, знайомишся з Антоном – молодим чоловіком, який працює рятівником на воді. У його робочій формі – гідрокостюмі – його знайшли чергові санітари, проте чоловік перебував у непритомному стані в церкві. Як згодом виявилось, Антон шукав у храмі притулку й допомоги, рятуючись від загадкового привида. Головного героя привезли до особливого відділення психушки під назвою “Аляска” – найнебезпечнішого місця, де за пацієнтами слідкують колишні працівники концтабору.

Опинившись у лікарні, чоловік на певний час позбувся своїх жахіть, проте вони інколи продовжували турбувати його уві сні. Освоївшись у палаті, головний герой починає нове життя, заводить нових друзів і відчуває внутрішній спокій. Проте від себе та своїх думок не втечеш – безглуздя тільки має розпочатися…

Сергій Бут пише яскраво та образно, занурюючи читача у пригоди своїх персонажів. Вражає його опис лікарні – умови проживання, ставлення до пацієнтів і ліки, що мають велику кількість побічних ефектів. Неодноразово письменник проводить паралель з нашою реальністю, де на “пацієнтів життя” також чекають випробування на міцність, зрада друзів і рідних, зневага, жорстокість і глузування, насильницькі дії та втовкмачення в голови потрібних комусь ідей.

У книзі “Аляска” читач знайде велику кількість інтриг та “скелетів у шафі”, які ховають пацієнти лікарні. Справжня причина поміщення Антона до психушки також приваблює своєю таємницею. Якщо ви хочете отримати справжнє задоволення, розгадуючи загадки та блукаючи лабіринтами людських доль, рекомендуємо скачати цю метафоричну й захоплюючу повість.

Завантажити безкоштовно книгу «Аляска» Сергія Бута

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аляска» Сергія Бута

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *