«Амадока» Софія Андрухович

«Амадока» Софія Андрухович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2675 переглядів
2675 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Амадока» Софії Андрухович (анотація)

Кажуть, що Амадока було найбільшим озером в Європі та розташовувалось на території сучасної України. Про нього згадував ще Геродот, а середньовічні картографи наносили його на тогочасні мапи. Куди ж воно зникло? Невже випарувалося? І поки науковці розгадують цю загадку, одна сучасна українська письменниця назвала в честь таємничого озера свою книгу. 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Амадока» Софії Андрухович українською мовою всім поціновувачам сучасних соціальних романів. Глибокий та об’ємний за обсягом твір налічує безліч персонажів та органічно сплітає минуле з сучасністю. 

Озеро тут ні до чого. Назва алегорична, можливо, автор книги «Амадока» хоче показати читачам, що ніщо не зникає просто так, все має свої причини та наслідки. 

Дівчина зближується з покаліченим юнаком. Він був поранений в бою на Сході країни і тепер нічого не пам’ятає – хто він і звідки. Та чи існують перешкоди для закоханої жінки? Поступово, крок за кроком, вона повертає коханого з виру забуття… 

Скачати книгу «Амадока» Софії Андрухович безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. Приємного відпочинку!


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Амадока» Софії Андрухович українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Амадока» Софії Андрухович

2 відповіді до “Амадока”

  1. Богдана Богдана сказав:

    «Амадока» нуу дуже сильна книга, давно не читала подібного. Історія цікава, по ходу виникають глибокі думки. Гарно підібрана суміш історії та культури України. Рекомендую, прочитати варто.

  2. Діана Діана сказав:

    Я вважаю, що роман «Амадока» повинен прочитати кожен українець. Тут є все, цілі історії про Голокост на Галичині, про київських неокласиків, про війну на Донбасі. Я дуже люблю історичну літературу, особливо про наших предків. Ця книга мені сподобалась.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *