«Амадока» Софія Андрухович

«Амадока» Софія Андрухович

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1046 переглядів
1046 переглядів

Про книгу «Амадока» Софії Андрухович

Кажуть, що Амадока було найбільшим озером в Європі та розташовувалось на території сучасної України. Про нього згадував ще Геродот, а середньовічні картографи наносили його на тогочасні мапи. Куди ж воно зникло? Невже випарувалося? І поки науковці розгадують цю загадку, одна сучасна українська письменниця назвала в честь таємничого озера свою книгу. 

Пропонуємо читати онлайн книгу «Амадока» Софії Андрухович українською мовою всім поціновувачам сучасних соціальних романів. Глибокий та об’ємний за обсягом твір налічує безліч персонажів та органічно сплітає минуле з сучасністю. 

Озеро тут ні до чого. Назва алегорична, можливо, автор книги «Амадока» хоче показати читачам, що ніщо не зникає просто так, все має свої причини та наслідки. 

Дівчина зближується з покаліченим юнаком. Він був поранений в бою на Сході країни і тепер нічого не пам’ятає – хто він і звідки. Та чи існують перешкоди для закоханої жінки? Поступово, крок за кроком, вона повертає коханого з виру забуття… 

Скачати книгу «Амадока» Софії Андрухович безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна на нашому літературному порталі. Приємного відпочинку!

Рекомендації

Відгуки на книгу «Амадока» Софії Андрухович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *