«Американська трагедія» Теодор Драйзер

«Американська трагедія» Теодор Драйзер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2760 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Американська трагедія» Теодора Драйзера (анотація)

Роман «Американська трагедія» письменника Теодора Драйзера вперше було надруковано у 1925 році. Твір викликав серед читачів справжній фурор і одразу ж став дуже популярним. Згодом роман увійшов до сотні кращих книжок всіх часів. В основі сюжету лежить трагічний випадок, який стався насправді у 1906 році, коли один хлопець вбив свою дівчину. Кілька разів режисери екранізували твір і створювати його адаптації для широкої аудиторії.

На самому початку, коли будете читати онлайн книгу «Американська трагедія» Теодора Драйзера українською мовою, ви познайомитесь з простим хлопцем Клайдом Гріфітсом, який виріс у бідній родині проповідників і виховувався в умовах суворих релігійних обмежень.

Коли він влаштувався на роботу в готель звичайним кур’єром, то побачив незнайомий для себе світ розкоші і багатства. Юнакові захотілось такого ж життя, і він повірив, що «американська мрія» може стати для нього реальністю, тільки треба докласти більше зусиль.

До чого призвело бажання головного героя стати своїм у товаристві багатіїв? На що він був готовий заради досягнення мрії? Про це письменник розповідає настільки талановито, що неможливо залишатись байдужим.

Кожен зможе насолодитись відмінною роботою автора, якщо захоче скачати книгу «Американська трагедія» Теодора Драйзера українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) з нашого сайту і почне її читати.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Американська трагедія» Теодора Драйзера та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Американська трагедія» Теодора Драйзера: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Американська трагедія» Теодора Драйзера і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Американська трагедія» Теодора Драйзера українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Американська трагедія» Теодора Драйзера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *