«Американські боги» Ніл Гейман

«Американські боги» Ніл Гейман

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3073 переглядів
3073 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Американські боги» Ніла Геймана (анотація)

Книга «Американські боги» зробила англійця Ніла Ґеймана відомим на весь світ письменником. За цю роботу він навіть отримав декілька престижних літературних премій. Окрім того, на основі роману знято телесеріал, сценаристом якого сам же письменник і став. То про що ж розповідається у цій історії?

Щоб дізнатись всі подробиці, варто читати онлайн книгу «Американські боги» Ніла Ґеймана українською мовою, але, якщо говорити коротко, то це історія про героя, якому довелось помандрувати Америкою. Країною, у яку чимало людей приїжджало, сподіваючись збудувати щасливе і заможне життя. І разом з особистими речами вони привозили ще й своїх богів, у яких продовжували вірити навіть на незнайомій землі.

А от Тінь Лун, центральний персонаж історії, про них ніколи не думав. Тому й не припускав, що колись хоч якось його життя буде з ними пов’язане. Він вже встиг відсидіти строк у в’язниці, втратити дружину і сенс життя. У рідному місті він навіть роботу не міг знайти, тому, коли до нього з пропозицією звернувся таємничий містер Середа, у чоловіка майже не було вибору. Йому пропонувалась дуже вигідна робота, але далеко від дому…

Оскільки на місці Тінь Луна нічого не тримало, він погодився відправитись у мандрівку Америкою, не здогадуючись, які небезпеки чекають попереду. З чим зіштовхнеться чоловік і з ким познайомиться, можна дізнатись, якщо скачати книгу «Американські боги» Ніла Ґеймана українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Американські боги» Ніла Геймана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Американські боги» Ніла Геймана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *