«Американський психопат» Брет Істон Елліс

«Американський психопат» Брет Істон Елліс

  • Назва: Американський психопат
  • Письменник: Брет Істон Елліс
  • Рік: 1991
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Трилери
  • ISBN: 978-617-12-2248-9,978-617-12-2245-8,978-617-12-1638-9
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Американський психопат» Брета Істона Елліс

Книга «Американський психопат» – це класика світового хорору, що впевнено завоювала серця читачів з усього світу відразу після її виходу з друку ще наприкінці минулого століття. 2000 року цей гучний і скандальний твір було екранізовано, що розширило аудиторію прихильників письменника ще більше.

Кривавий сюжет, який проймає з голови до ніг, має більш глибоку ідею, ніж здається на перший погляд. Це – не лише вбивства психічно хворого маніяка, а й голос темного боку підсвідомості, який ми ретельно ховаємо від оточуючих.

На перших сторінках книги ми знайомимося з Патриком Бейтманом – інтелігентним, гарно вихованим, освіченим та доброзичливим чоловіком, перспективним бізнесменом, який працює на Волл-стріт. Йому двадцять шість років, і він не одружений – просто мрія для молодих дівчат.

Проте Патрик не поспішає заводити сім’ю через своє дивне покликання – він насправді живе не сімейними або матеріальними цінностями, а прагне самовиразитися через криваві вбивства та тортури сексуального характеру. Що відбувається з цим зразковим фінансистом, коли місто закриває темрява, не насниться навіть у найстрашнішому сні…

Починаючи читати онлайн роман «Американський психопат», стикаєшся з описом звичайної благополучної Америки, де слідкують за модою та розуміються на відомих брендах. Брет Істон Елліс ніби вводить читача в оману, ведучи розмірену розповідь про звичайні будні американських мегаполісів. Проте раптом вимикається світло, і читач виявляється непідготовленим до тих відвертих жахіть, якими автор заповнив сюжетну лінію. Саме тут головний герой книги показав свою справжню сутність, захопленість та емоційність на відміну від роботи в офісі, коли він сприймався як яскраво намальована картинка.

Письменник наголошує на дволикості зовнішньо успішних і благородних людей, які тягнуться за модними брендами. Те, що вони всередині «пустишки» без жодного морального стрижня – це лише півбіди. Набагато страшніше побачити повну протилежність – жахливого монстра, який насолоджується стражданнями інших. Пропонуємо скачати «Американський психопат» Брета Істона Елліса в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Американський психопат» Брета Істона Елліс

Завантажити книгу «Американський психопат» у форматі:

Рекомендації

Жорстоке небо
Жорстоке небо Макс Кідрук
Таємна історія
Таємна історія Донна Тартт
Пульт Ґвенді
Пульт Ґвенді Стівен Кінг, Річард Чізмар
Ребекка
Ребекка Дафна дю Мор’є

Відгуки на книгу «Американський психопат» Брета Істона Елліс