«Американський психопат» Брет Істон Елліс

«Американський психопат» Брет Істон Елліс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
6046 переглядів
6046 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Американський психопат» Брета Істона Елліса (анотація)

Книга «Американський психопат» – це класика світового хорору, що впевнено завоювала серця читачів з усього світу відразу після її виходу з друку ще наприкінці минулого століття. 2000 року цей гучний і скандальний твір було екранізовано, що розширило аудиторію прихильників письменника ще більше.

Кривавий сюжет, який проймає з голови до ніг, має більш глибоку ідею, ніж здається на перший погляд. Це – не лише вбивства психічно хворого маніяка, а й голос темного боку підсвідомості, який ми ретельно ховаємо від оточуючих.

На перших сторінках книги ми знайомимося з Патриком Бейтманом – інтелігентним, гарно вихованим, освіченим та доброзичливим чоловіком, перспективним бізнесменом, який працює на Волл-стріт. Йому двадцять шість років, і він не одружений – просто мрія для молодих дівчат.

Проте Патрик не поспішає заводити сім’ю через своє дивне покликання – він насправді живе не сімейними або матеріальними цінностями, а прагне самовиразитися через криваві вбивства та тортури сексуального характеру. Що відбувається з цим зразковим фінансистом, коли місто закриває темрява, не насниться навіть у найстрашнішому сні…

Починаючи читати онлайн роман «Американський психопат», стикаєшся з описом звичайної благополучної Америки, де слідкують за модою та розуміються на відомих брендах. Брет Істон Елліс ніби вводить читача в оману, ведучи розмірену розповідь про звичайні будні американських мегаполісів. Проте раптом вимикається світло, і читач виявляється непідготовленим до тих відвертих жахіть, якими автор заповнив сюжетну лінію. Саме тут головний герой книги показав свою справжню сутність, захопленість та емоційність на відміну від роботи в офісі, коли він сприймався як яскраво намальована картинка.

Письменник наголошує на дволикості зовнішньо успішних і благородних людей, які тягнуться за модними брендами. Те, що вони всередині «пустишки» без жодного морального стрижня – це лише півбіди. Набагато страшніше побачити повну протилежність – жахливого монстра, який насолоджується стражданнями інших. Пропонуємо скачати «Американський психопат» Брета Істона Елліса в нашій віртуальній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub або rtf безкоштовно та без реєстрації.

Слухати аудіокнигу «Американський психопат» Брета Істона Елліса онлайн українською безкоштовно:Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Американський психопат» Брета Істона Елліса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Американський психопат» Брета Істона Елліса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Американський психопат» Брета Істона Елліса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Американський психопат» Брета Істона Елліса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *