«Американський експеримент сусідства» Елена Армас

«Американський експеримент сусідства» Елена Армас

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14575 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Американський експеримент сусідства» Елени Армас (анотація)

У Розі Грем є проблема. Кілька, взагалі-то. Вона щойно звільнилася з добре оплачуваної роботи, щоб зосередитися на своїй таємній кар’єрі авторки любовних романів. Вона не сказала про це своїй сім’ї і тепер у неї жахливий письменницький блок. А тут ще й стеля в її нью-йоркській квартирі буквально обвалюється на неї. На щастя, у неї є запасний ключ від квартири її найкращої подруги Ліни, поки її немає в місті. Але Розі не знає, що Ліна вже позичила свою квартиру своєму кузену Лукасу, якого Розі переслідує — за відсутністю кращого слова — в Інстаграмі протягом останніх кількох місяців. Лукас, здається, має намір прийти їй на допомогу, як іспанський лицар у сяючих обладунках, але який розгулює в рушнику, має відволікаючу посмішку і непереборний акцент. А ще він готує.

Лукас пропонує Розі пожити в нього, принаймні до того часу, поки вона не знайде якесь доступне тимчасове житло. А потім він пропонує обурливий експеримент, щоб повернути її літературну музу і вкластися в дедлайн: Він запрошує її на серію експериментальних побачень, які мають дати поштовх її романтичному натхненню. Розі нічого втрачати. Її безглузде захоплення в Інтернеті повністю під контролем — але час перебування Лукаса в Нью-Йорку обмежений, і шести тижнів може бути недостатньо ні для неї, ні для її дедлайну.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Американський експеримент сусідства» Елени Армас українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Американський експеримент сусідства» Елени Армас українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Американський експеримент сусідства» Елени Армас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *