«Аналітична психологія» Карл Густав Юнг

«Аналітична психологія» Карл Густав Юнг

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
284 переглядів
284 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Аналітична психологія» Карла Густава Юнга (анотація)

Книжка «Аналітична психологія. Тавістокські лекції» є записом курсу лекцій, прочитаних автором для співробітників Тавістокської клініки в Лондоні в 1935 році.

Книга призначена як для фахівців — психологів, філософів, істориків культури, так і для всіх, хто цікавиться психологією і прагне більш ясного усвідомлення психічної реальності в них самих та навколишньому світі.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Аналітична психологія» Карла Густава Юнга українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аналітична психологія» Карла Густава Юнга

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *