«Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергій Жадан

«Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергій Жадан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1404 переглядів
1404 переглядів

Про книгу «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергія Жадана

Сергій Жадан – один з найвідоміших і найбільш епатажних поетів і письменників сучасної України, володар кількох почесних звань і премій. У його творах відчувається пекучий біль за наше сьогодення та спроби проникнути у найглибші грані життя, пояснивши його строкатість і протиріччя, можливості та безнадію.

Книга “Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник” – це відлуння минулого у витонченому поєднанні із сучасністю, занурення до багатостраждального Сходу України, який зараз опинився в самому серці беззаконня та насильства.

Починаючи читати книгу “Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник”, вкрай важко визначити її жанр. Це надто емоційний твір для публіцистичного огляду, проте і художніх елементів тут замало. Ця праця більше нагадує листи-спогади, насичені філософськими роздумами про те, що ми пережили, що нас очікує і як з цим далі бути.

Ключова проблема, над якою розмірковує Сергій Жадан на сторінках свого твору, – співвідношення свободи та анархії у побудові вільної держави. Найкраща атмосфера для подібних думок – окупований Донбас, який зараз знаходиться на політичному та моральному роздоріжжі.

Десять років потому герої книги “Anarсhy in the Ukr” відправилися на Луганщину, щоб пройнятися духом історії та ідеями Нестора Івановича Махна. Тепер, коли Донбас ледве виживає у вогні хаосу, є сенс знову звернутися до витоків тієї самої анархії, що колись панувала на цій землі. На читача чекає безліч питань, шокуючих порівнянь та нестандартних умовиводів – саме так треба підходити до аналізу ситуації, в якій зараз опинилася наша країна.

Книга “Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник” приваблює великою кількістю влучних афоризмів, з яких можна створити свою дошку натхнення. Якщо ви хочете здійснити з автором найбільш цінну подорож у своєму житті, не боячись правди та своїх відвертих емоцій, розкривши історичні й політичні таємниці нашої держави, вам необхідно скачати й прочитати цей філософський твір.

Цитати з книги «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергія Жадана

Чомусь інвестор думає, що в цій країні захистити його може тільки міліція, хоча насправді все якраз навпаки

так чи інакше все зав'язується на музиці-і твої знайомства,і твої шкідливі звичкі,і те,як ти поводишся в ліжку,і те,за кого уш голосуєш на виборах,і чи голосуєш узагалі.

Біда цієї літератури в тому, як на мене, що біографії кращих її письменників значно цікавіші за їхні твори, ну та це справи не стосується.

…загалом — повертатися в місця, в яких ти ріс, майже те саме, що повертатись до крематорія, в якому тебе одного разу вже спалили.

Скачати безкоштово книгу «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергія Жадана

Рекомендації

Відгуки на книгу «Anarсhy in the Ukr. Луганський щоденник» Сергія Жадана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *