«Анатомія для дітей» Адам Кей

«Анатомія для дітей» Адам Кей

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
455 переглядів
455 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Анатомія для дітей» Адама Кея (анотація)

Ти хоч коли-небудь думав про те, як функціонує твоє тіло? Людське тіло надзвичайне, і захопливе, і… ну, досить дивне. Твоє тіло дивне. Моє дивне. А тіло твого вчителя математики ще дивніше.

Ця книжка відповідає на всі важливі питання, як-от:

  • чи безпечно їсти кози з носа?
  • яку частину свого життя ти проведеш у туалеті?
  • чому в наших віях живуть огидні істоти?

Тож умощуйся зручненько, розслабся, одягни гумові рукавички і дозволь мені провести тебе через твої нутрощі, наповнені какульками і блювотою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Анатомія для дітей» Адама Кея українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Анатомія для дітей» Адама Кея

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *