«Андріївський узвіз» Володимир Діброва

«Андріївський узвіз» Володимир Діброва

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1311 переглядів
1311 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Андріївський узвіз» Володимира Діброви (анотація)

Таємничі події роману розгортаються на найвідомішому київському узвозі – на Андріївському. За невеликий проміжок часу головний герой встигає пережити події 1948-2002 років. Втративши свідомість, він несподівано розуміє, що потрапив у своє дитинство. Поступово рухаючись життєвою доріжкою до себе нинішнього, герой наново проживає колишні почуття та переживання, бачить зміни в житті суспільства та свої помилки, які вже не виправити. Цей шлях у підсвідомості герой робить для того, щоб зрозуміти, що все життя ніс у собі таємницю, здатну йому допомогти.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Андріївський узвіз» Володимира Діброви українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Андріївський узвіз» Володимира Діброви

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *