«Андромаха» Жан Расін

«Андромаха» Жан Расін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
712 переглядів
712 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Андромаха» Жана Расіна (анотація)

Книга «Андромаха» Жана Расіна – драма, що написана за мотивами Троянської війни. Остання стала натхненником чималої кількості творів, зокрема Іліади, на основі якої свій твір писав і Расін, взявши за основу долю персонажа Андромахи, що була дружиною Гектора, якого вбив під час війни Ахіллес.

В древньогрецькій міфології ця жінка уособлювала страждання жінок як під час війни, так і після її завершення, адже багато з них потрапили в полон. Драматичність твору набуває неабиякого розмаху, враховуючи, що події розвиваються в післявоєнній Греції, де троянці, що залишились живими, були віддані на волю переможців-греків.

Сюжет розпочинається з того, що до епіру приїздить Орест, який є сином Агамемнона, що має послання для царя Пірра, який, в свою чергу, є сином загиблого Ахілла. В палаці царя Ореста цікавив не його обов’язок, а бажання одружиться на Герміоні, в яку він був палко закоханий. Проте дівчина обрала Пірра, в шлюбі з яким все одно залишилась нещасливою. В свою чергу, Андромаха турбується лише за своїх дітей, разом з якими її залишили живу. Багатьох це не влаштовувало, але жінка понад усе намагалась вберегти дітей від долі, що спіткала її рідне місто.

Автор дає читачам можливість поглянути за лаштунки відомого грецького твору, і дізнатись, якою була доля його персонажів після всім відомих подій. Забігаючи наперед, можна стверджувати, що французькому драматургові вдалося зберегти дух оригіналу, водночас наблизивши персонажів до реальних людей, що мають свої переживання і турботи, схожі до тих, що відчуває головна героїня. Її доля – антивоєнний маніфест людини, що втратила кохану людину на війні, залишившись з дітьми, які були всім, що вона мала.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Андромаха» Жана Расіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Андромаха» Жана Расіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *