«Ангели помсти» Олесь Ульяненко

«Ангели помсти» Олесь Ульяненко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
717 переглядів
717 переглядів

Про книгу «Ангели помсти» Олеся Ульяненко

Книга «Ангели помсти» – вражаючий та проникливий твір Олеся Ульяненка, в якому він, дотримуючись свого оригінального та сміливого стилю, відверто змальовує страшну порожнечу людської душі. Своє завдання на письменницькій ниві автор вбачав у змалюванні жорсткої реальності, яку неможливо пом’якшити жодною цензурою. У цей роман Олесь Ульяненко вклав глибокі філософські ідеї, адже в ньому розкритий неоднозначний погляд письменника на смерть та її зв’язок з моральним обличчям людей.

Це історія трьох людських доль, кожна з яких має дивні вихиляси. «Марго», «Альма» і «Танька» – не лише назви глав трилогії, а й справжні шматки бруду, вирвані з нашого життя. На горизонті всіх сюжетів з’являються підступні, владні та харизматичні жінки, які готові підкорити собі весь Всесвіт.

Саме такі особистості з легкістю потрапляють до верхівки кримінального світу та влаштовують самосуд, керуючись власними законами моралі. Цю книгу страшно відкривати, але вона дає читачеві те, в чому полягає головне завдання літератури – неймовірно тяжку душевну роботу та переосмислення своїх цінностей.

Вищий світ гламурних красунь, владні та легковажні чоловіки та безліч любовних зв’язків без жодної відповідальності та справжніх почуттів – таку картину яскраво змалював письменник в романі «Ангели помсти», який вважається найбільш романтичним з усіх творів митця. Проте романтиці не заважає той бруд, який Ульяненко безсердечно виливає на читача, змушуючи повністю розчинитися в ньому. Починаючи читати онлайн цю книгу, відчуваєш, що до цього ти не знав життя – воно тільки починає розкриватися перед тобою усіма опуклими гранями.

Творчість Ульяненка неодноразово піддавалася критиці, проте цей сміливий письменник заслужено отримав кілька престижних винагород. Ненормативна лексика, порнографічні та еротичні сцени, які органічно доповнюють саркастично-кримінальні сюжети, сприймаються як необхідна деталь змальованої атмосфери. Якщо ви хочете скачати «Ангели помсти» Олеся Ульяненка, радимо скористатися матеріалами нашої електронної бібліотеки. Тут ви знайдете цей твір безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Ангели помсти» Олеся Ульяненко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ангели помсти» Олеся Ульяненко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *