«Англійська мова. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Ольга Валігура

«Англійська мова. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Ольга Валігура

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
845 переглядів
845 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Англійська мова. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Ольги Валігури (анотація)

Посібник для підготовки до НМТ з англійської мови містить 10 варіантів тестів, рівень яких відповідає чинній програмі з англійської мови для середньої загальноосвітньої школи.

Для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, учителів і широкого кола людей, які вивчають англійську мову.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Англійська мова. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Ольги Валігури українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Англійська мова. Тестові завдання у форматі НМТ 2023» Ольги Валігури

Одна відповідь до “Англійська мова. Тестові завдання у форматі НМТ 2023”

  1. Vlad Vlad сказав:

    Дякую)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *