«Англійський пацієнт» Майкл Ондатже

«Англійський пацієнт» Майкл Ондатже

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5480 переглядів
5480 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Англійський пацієнт» Майкла Ондатже (анотація)

Перед вами бестселер, підкоривший серця мільйонів читачів по всьому світові. Не менше сердець зворушив і однойменний фільм за участю відомих акторів – Ральфа Файнса та Уиллема Дефо.

Рекомендуємо читати книгу «Англійський пацієнт» Майкла Ондатже українською мовою широкому колу поціновувачів літератури. Цей соціальний, любовно-історичний роман нікого не залишить байдужим.

Цікаві переливи сюжету. Історія розпочинається на одній напівзруйнованій італійській віллі, де волею долі зібрались четверо людей: крадій, сапер, медсестра та її обгорілий пацієнт.

Останні дні Другої Світової війни. Поступово до обгорілого каліки повертається пам’ять і він починає свою розповідь…

Персонажі книги «Англійський пацієнт» то і діло повертаються в минуле у своїх спогадах. Що чекає завтра, ніхто не знає. А те, що вже ніколи не повернеться, бентежить їх душі.

Чим може закінчитися пристрасний роман з заміжньою жінкою на тлі руйнівного урагану війни? Покваптесь скачати книгу «Англійський пацієнт» Майкла Ондатже безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) та пориньте у роздуми. Ця щира, зворушлива історія варта вашої уваги.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Англійський пацієнт» Майкла Ондатже українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Англійський пацієнт» Майкла Ондатже

Война, как и любовь, забирает тебя без остатка

Проблема среднего возраста в том, что окружающие люди думают, будто ты уже полностью сформировался.

Когда у тебя глубокое горе, единственное средство, чтобы выжить, – с корнем вырвать все воспоминания.

Разве ты не прощаешь все тем, кого любишь? Ты прощаешь эгоизм, желание, обман до тех пор, пока ты – причина, мотив, цель…

Рекомендації

Відгуки на книгу «Англійський пацієнт» Майкла Ондатже

Одна відповідь до “Англійський пацієнт”

  1. Ілона Ілона сказав:

    Після фільму в мене не було сумнівів аби прочитати Англійський пацієнт. Історія чіпляє, а сюжет затягує. Рідко зі мною таке було, щоб книга сподобалась більше ніж фільм – рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *