«Анна Кареніна» Лев Толстой

«Анна Кареніна» Лев Толстой

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
994 переглядів
994 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Анна Кареніна» Льва Толстоого (анотація)

Книга «Анна Кареніна» Льва Толстого стала другим романом у творчій біографії письменника. У ньому розповідається трагічна історія головної героїні, яка була заміжньою жінкою, але зустріла чоловіка, якого покохала всім серцем, і ці почуття так її захопили, що вона не змогла з ними впоратись, що й призвело до сумних наслідків.

Цікаво, що письменник спершу збирався писати історичну повість, у якій би розповідалось про життя людей у часи правління Петра І, але потім його наміри змінились. В результаті твір розповідає про сучасність Толстого, а натхненням для нього стали твори Пушкіна, читанням яких письменник захопився незадовго до початку роботи над романом. Спершу він навіть хотів назвати головну героїню Тетяною (як Тетяна Ларіна у Пушкіна), та пізніше все ж з’явилась Анна.

В центрі сюжету знаходиться історія Анни Кареніної і її стосунків з Вронським, але у творі є й інші пари, про життя яких письменник також розповідає. Головна героїня показана чесною і розумною жінкою, але це не вберігає її від подружньої зради. Каренін, її законний чоловік, лише на перший погляд здається черствою і бездушною людиною, а насправді він здатен на щирі і глибокі почуття.

Що відбудеться, коли Анна захоче розлучитись з Кареніним, бо зробить вибір на користь Вронського? Якщо ви не ще не знайомі з цим романом і не знаєте відповіді, рекомендуємо скористатись нашим ресурсом і прочитати роботу великого класика.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Анна Кареніна» Льва Толстоого українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Анна Кареніна» Льва Толстоого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *