«Аномальная зона» Андрій Кокотюха

«Аномальная зона» Андрій Кокотюха

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
820 переглядів
820 переглядів

Про книгу «Аномальная зона» Андрія Кокотюхи

Книга «Аномальная зона» – захоплююче сплетіння містики та гірких реалій сьогодення з відголосками апокаліптичних настроїв. Андрій Анатолійович Кокотюха пропонує читачам згадати Чорнобильську трагедію, що кардинально змінила життя нашої країни та принесла багато трагічних наслідків, відлуння яких відчувається і сьогодні.

До аномальної зони тих часів потрапило селище Підлісне Житомирщини через дивні містичні зникнення місцевих жителів. І хоча мешканців евакуювали звідти майже відразу після аварії, вони якимось чином знову опинялися на тій території навіть через багато років після трагедії.

Така ж ситуація сталася з головною героїнею книги Тамарою Томіліною, молодою дівчиною двадцяти двох років. Вона відчувала, що Аномальна зона кличе її до себе і, не в змозі встояти перед цим покликом, вирушила до Підлісного. Як і інші мешканці, вона зникає і згодом сама повертається звідти, навіть не розуміючи, що сталося.

Після чергових зникнень за розслідування береться відважний капітан поліції Сергій Бражник, який твердо вирішив відправитися в це моторошне місце та самостійно розібратися з його темними таємницями. Стало відомо, що Тамара, яка втратила пам’ять, може мати причетність до загадкового злочину…

Роман «Аномальная зона» створений в кращих традиціях містичного трилера з «гострою» детективною начинкою. Жива та яскрава мова, колоритні й атмосферні описи спустошеного й зараженого місця після жахливої катастрофи змушують подумки повернутися в 1986 рік та ще раз замислитися над страшною трагедією людства та її наслідками. Проте автор не є прихильником лінійних та передбачуваних сюжетів – у книзі є кілька неочікуваних поворотів, тому, починаючи читати онлайн цей твір, будьте готові до міксу літературних жанрів і приголомшливої кінцівки.

Якщо ви хочете поєднати апокаліптичну історію з детективною інтригою та атмосферою хорору, поспішайте скачати «Аномальная зона» Андрія Анатолійовича Кокотюхи. Наші відвідувачі мають можливість отримати цей та інший романи письменника на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Для зручності читачів ми пропонуємо найрозповсюдженіші формати електронних книг: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Аномальная зона» Андрія Кокотюхи

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аномальная зона» Андрія Кокотюхи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *