«Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассім Ніколас Талеб

«Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассім Ніколас Талеб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
255 переглядів
255 переглядів

Про книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба

Як не крути, а в житті кожного з нас з’являються періоди, переповнені нав’язливим страхом та стресом. Як пережити кожен з них? Як зберегти рівновагу та не піддатись емоціям? Відповіді ви отримаєте, якщо забажаєте скачати книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Невизначеність – одна з найгірших ситуацій, в котрій не хотіла би опинитись жодна людина. Справді, в такі періоди ми прагнемо стабільності, прикладаємо максимум зусиль, щоб вирішити, якими будуть наші майбутні дії. Однак невизначеність заважає нам концентруватись на саморозвитку і в результаті призводить до депресії.

Книга «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» стане цінним посібником для кожного з нас. На її сторінках автор досліджує кілька теорій, які здатні допомогти читачам змінити на краще не тільки власне життя, але й увесь навколишній світ.

Всесвітньо відомий психолог розповідає, як обмежити себе від впливу людей, що заважають нам зосереджуватись на власних цілях і досягненнях. Як навчитись опановувати свій страх і не робити помилок? Як концентруватись на власних потребах, не звертаючи уваги на оточуючих? Автор розповість, якщо ви почнете читати онлайн книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *