«Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассім Ніколас Талеб

«Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассім Ніколас Талеб

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9072 переглядів
9072 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба (анотація)

Як не крути, а в житті кожного з нас з’являються періоди, переповнені нав’язливим страхом та стресом. Як пережити кожен з них? Як зберегти рівновагу та не піддатись емоціям? Відповіді ви отримаєте, якщо забажаєте скачати книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Невизначеність – одна з найгірших ситуацій, в котрій не хотіла би опинитись жодна людина. Справді, в такі періоди ми прагнемо стабільності, прикладаємо максимум зусиль, щоб вирішити, якими будуть наші майбутні дії. Однак невизначеність заважає нам концентруватись на саморозвитку і в результаті призводить до депресії.

Книга «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» стане цінним посібником для кожного з нас. На її сторінках автор досліджує кілька теорій, які здатні допомогти читачам змінити на краще не тільки власне життя, але й увесь навколишній світ.

Всесвітньо відомий психолог розповідає, як обмежити себе від впливу людей, що заважають нам зосереджуватись на власних цілях і досягненнях. Як навчитись опановувати свій страх і не робити помилок? Як концентруватись на власних потребах, не звертаючи уваги на оточуючих? Автор розповість, якщо ви почнете читати онлайн книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті» Нассіма Ніколаса Талеба

2 відповіді до “Антикрихкість. Про (не)вразливе у реальному житті”

  1. Олег Олег сказав:

    Не бачу можливості завантажити.

  2. Анна Анна сказав:

    Невизначеність — це те, що турбує мене та багатьох зараз, саме вона викликає безліч непотрібних емоцій. Книга «Антикрихкість» змогла зробити дещо нереальне. Вона відволікла мене, допомогла зберегти рівновагу. Класна, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *