«Антисонник. Психологічні техніки тлумачення сновидінь» Сніжана Дімітрова

«Антисонник. Психологічні техніки тлумачення сновидінь» Сніжана Дімітрова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
284 переглядів
284 переглядів

Короткий зміст книги «Антисонник. Психологічні техніки тлумачення сновидінь» Сніжани Дімітрової (анотація)

Більше третини життя ми проводимо уві сні. Сновидіння стукають у наше життя для того, щоб донести нам важливу інформацію про нас, про те, що нам необхідно зрозуміти та поміняти в собі, щоб жити краще та продуктивніше. Книга написана для психологів та психотерапевтів, яким цікава практична робота зі сновидіннями, а також вона буде корисна широкому колу читачів, які цікавляться темою тлумачення сновидінь. У ній зібрані індивідуальні та групові техніки роботи зі сновидіннями, спрямовані на розуміння сенсу та значення конкретного сну конкретної людини. Ця книга допоможе читачеві позбутися страху перед сновидіннями, навчить їх запам’ятовувати та аналізувати.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Антисонник. Психологічні техніки тлумачення сновидінь» Сніжани Дімітрової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Антисонник. Психологічні техніки тлумачення сновидінь» Сніжани Дімітрової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Антисонник. Психологічні техніки тлумачення сновидінь» Сніжани Дімітрової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Антисонник. Психологічні техніки тлумачення сновидінь» Сніжани Дімітрової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *