«Апокаліпсична картина в Києві» Іван Нечуй-Левицький

«Апокаліпсична картина в Києві» Іван Нечуй-Левицький

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
625 переглядів
625 переглядів

Про книгу «Апокаліпсична картина в Києві» Івана Нечуя-Левицького

Запрошуємо читати онлайн книгу «Апокаліпсична картина в Києві» Івана Нечуя-Левицького українською мовою. Ця прозова замальовка вечірньої пожежі на Подолі вражає яскравою візуалізацією. Неначе дійство відбувається тут і зараз. І в цьому сила творчості автора. 

Письменник детально описує свої враження від споглядання пожежі, яка відбулась у Києві на Подолі. Горіли складські приміщення з деревиною. Подія відбулась на початку 20 століття – в той час пожежники не мали такого обладнання та швидкості, як зараз. Тому зрозуміло, чому вогонь був такий великий і руйнівний. 

Книга «Апокаліпсична картина в Києві» розпочинається з того, що оповідач п’є вечірній чай біля вікна та раптом його увагу привертає гуркіт возів пожежної команди, яка пересувається по Володимирській вулиці. Згодом все місто спостерігає за височенними язиками полум’я…

Це фантасмагоричне дійство автор порівнює зі своїм уявленням про кінець світу. Яскраві описи навколишнього середовища вражають. Велика кількість синонімів та речових оборотів. Прекрасна мова, але не класичний її варіант. Наприклад, слово «сливе», яке автор дуже часто використовує в своїх творах. Дізнайтесь, що воно означає!

Скачати книгу «Апокаліпсична картина в Києві» Івана Нечуя-Левицького безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна тут. Винайдіть п’ять хвилин свого часу і отримайте купу емоцій!

Завантажити безкоштовно книгу «Апокаліпсична картина в Києві» Івана Нечуя-Левицького

Рекомендації

Відгуки на книгу «Апокаліпсична картина в Києві» Івана Нечуя-Левицького

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *