«Апостол черні» Ольга Кобилянська

«Апостол черні» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3021 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Апостол черні» Ольги Кобилянської (анотація)

Книга «Апостол черні» від поетеси Ольги Кобилянської розповідає читачеві про історію, яка хоч і була написана в 1936 році, проте донині залишається напрочуд актуальною. Основний сюжет розповіді лежить в тому, що син годинникаря Юліан Цазаревич перебуває в пошуках себе самого, при цьому перебуваючи під тиском надій та сподівань, які на нього покладають його батьки. Сам головний герой здібний та талановитий молодий хлопець. Незважаючи на певну наївність самих персонажів, теми, що підняті Кобилянською в творі, є і сьогодні актуальними.

Події розгортаються на Буковині в 1918, яка перебуває під владою Румунії, проте батьки виховують свого сина як українця. Маючи чимало планів на майбутнє, проте все змінюється, коли головний герой зустрічається з дівчиною на ім’я Єва.

Та, будучи донькою священика, мала б стати душпастирем або «апостолом черні», проте вона, маючи сильний характер, бажає кращої долі для себе. Тут проявляється характер самої авторки повісті, яка піднімала теми фемінізму ще в свій час. Не менш важливою темою стає і пошук своєї національності та ідеї патріотизму з любов’ю до Батьківщини за умови відсутності державності.

Скачати книгу «Апостол черні» за авторства Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Читач зможе дізнатися більше про долі Юліана та Єви, почавши читати онлайн книгу «Апостол черні» Ольги Кобилянської українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Апостол черні» Ольги Кобилянської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Апостол черні» Ольги Кобилянської

Любов – це, безперечно, щось таке гарне, солодке, невловне, як запах.

Скачати безкоштово книгу «Апостол черні» Ольги Кобилянської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Апостол черні» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *