«Аптекар» Стефені Маєр

«Аптекар» Стефені Маєр

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1892 переглядів
1892 переглядів

Про книгу «Аптекар» Стефені Маєр

Вона — одна з найкращих секретних агентів. Її справжнє ім’я знала тільки одна близька людина, яка вже мертва. Вона готова до всього. Навіть до смерті. Але спочатку побореться за своє життя…

Пропонуємо читати онлайн книгу «Аптекар» («Хімик») Стефені Маєр українською мовою. Авторка відома читачам своїм вампирським бестселером «Сутінки». Як бачимо, вона не зациклилася на одному жанрі і написала черговий твір в детективно-пригодницькому жанрі. Маєте можливість оцінити!

Кріс – дівчина з безліччю імен. Працюючи на супер таємний підрозділ, вона добуває важливі свідчення від поганих людей, вводячи в їх організми спеціальні речовини, спричиняючи пекельну біль. В корчах і муках, «пацієнти» розказують самі потаємні секрети…

Наразі головна героїня переховується. Веде таємний спосіб життя і вже не вірить, що може відчепитись від своїх роботодавців.

Книга «Аптекар» Стефені Маєр наповнена пригодами. Переслідування, стрілянина, подвійні агенти, змови, безліч трупів і гарна блондинка – вдалий набір для детективного трилеру.

Рекомендуємо скачати книгу «Аптекар» Стефені Маєр безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Заварюйте каву міцніше – вас чекає цікавий відпочинок з книжкою у руках.

Скачати безкоштово книгу «Аптекар» Стефені Маєр

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аптекар» Стефені Маєр

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *