«Аптекар» Юрій Павлович Винничук

«Аптекар» Юрій Павлович Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2694 переглядів
2694 переглядів

Про книгу «Аптекар» Юрія Павловича Винничука

Юрій Павлович Винничук – видатний український письменник і сценарист, який вкладає у свою прозу і поезію глибокі філософські ідеї, часто завуальовані під містику. Його книга “Аптекар” – це моторошна історія про Західну Україну часів Середньовіччя, коли ціна людського життя була мізерною. Читати цей роман буде цікаво всім, хто полюбляє історичні детективи з присмаком магії.

Дії твору розгортаються всередині XVII століття – у 1946-1948 роках. Перед читачем вимальовується середньовічний Львів у всій своїй жорстокості, притаманній цій епосі. На прикладі кількох яскравих персонажів письменник пропонує читачеві зануритися у жахливі тортури і страти, розваги у вигляді спалення відьом, у чаклунства та цілу низку містичних загадок від чорнокнижників, у бруд і сморід найкрасивішого зараз міста України. Книга “Аптекар” – це сміливе поєднання тогочасних забобонів та інтенсивного розвитку науки, що сплелися у дивний вибухонебезпечний візерунок.

Юрій Павлович Винничук – майстер створювати літературні ілюзії, стираючи межу між реальністю й фантазією. Магія, якою приправлений сюжет роману, вплітається в атмосферу Середньовіччя дуже органічно, змушуючи читача повірити у надзвичайні речі.

Знаходячись в епіцентрі приголомшливих подій, важко відділити правду від брехні, справжні почуття від лицемірства, наукові відкриття від магічних заклинань, життєву долю від витівок нечистої сили. Якщо вам вдасться скинути маски та уважно роздивитися кожного з головних героїв, розслідування піде у правильному напрямі. Рекомендуємо скачати цей багатошаровий твір – і він не відпустить вас ще довгий час.

Книга “Аптекар” – один з таких творів, які приваблюють своїми яскравими фарбами й атмосферністю. Вражає, що автор навіть у такій моторошній історії залишається вірним своєму стилю та вміє заворожувати словом з притаманною йому дотепністю й гострим гумором. Винничук доводить, що навіть про гидоту можна писати красиво та зворушливо.

Цитати з книги «Аптекар» Юрія Павловича Винничука

Але любити жінку – це трохи інакше, це як дихати, її можна любити, не втрачаючи незалежності і не зазіхаючи на її незалежність.

Я взагалі не впевнений, що ми колись знову станемо нормальними. Війна нас розполовинила. Одну половину тягне у бій, а другу – в рутину життя. І не знати, чи вдасться нам їх якось урівноважити.

Усі чоловіки мають однакове уявлення. У когось вони оформлені в барокові витребеньки, а в когось прості й примітивні. Але це не має значення. Бо має значення лише суть.

Рідко який народ піддається так сильно паніці, як мосхи.

Завантажити безкоштовно книгу «Аптекар» Юрія Павловича Винничука

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аптекар» Юрія Павловича Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *