«Арабески» Микола Хвильовий

«Арабески» Микола Хвильовий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
580 переглядів
580 переглядів

Про книгу «Арабески» Миколи Хвильового

Книга «Арабески» була написана таким відомим українським письменником, як Микола Хвильовий. Твір, який побачив світ у 1927 році, складається з двох частин: «ІХ слово» та «ХІV слово». Назва книги походить від різновиду орнаменту з геометричних фігур, який був поширений в Європі під впливом арабської культури.

Книга розповідає про неймовірний біль, який охоплює головних героїв після того, як їх високі ідеали руйнуються від післяреволюційної дійсності. Великі романтики не можуть знайти себе у часи зламу епох. Їм важко пережити те, що суспільство змінюється, але не в сторону прекрасного та вічного. Хвильовий яскраво вплітає в сюжет фрагменти з описом мистецтва. Даною книгою автор намагається показати взаємозв’язок літератури та живопису, пробуючи хоч трохи передати невловимий Дух Часу.

Якщо ви почнете читати онлайн книгу «Арабески» Миколи Хвильового українською мовою, то зможете відчути себе на місці героїв твору, а також спробувати впіймати настрої українців в ту епоху.

Скачати книгу «Арабески» Миколи Хвильового безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Завантажити безкоштовно книгу «Арабески» Миколи Хвильового

Рекомендації

Відгуки на книгу «Арабески» Миколи Хвильового

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *