«Арап Петра Великого» Олександр Пушкін

«Арап Петра Великого» Олександр Пушкін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
540 переглядів
540 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Арап Петра Великого» Олександра Пушкіна (анотація)

Книга «Арап Петра Великого» Олександра Пушкіна – це роман, де автор поєднав реальних історичних персонажів та легенди про ті часи. Варто зазначити, що ця історія не є реальним відображенням часів правління в Росії імператора Петра І. Сучасники відзначали, що письменник захоплювався короткими історіями про своїх предків, та легендами, що були про них складені.

Головних персонажів в сюжеті декілька – це як і вищезгаданий Петро І, так і арап. Таким словом в ті часи називали темношкірих людей, яким власне і був Абрам Ганнібал, що став другим головним героєм. Після війни Франції та Іспанії він вирішив покинути свої рідні землі та відправитись до свого хресного батька, яким власне і був йому цар. Весь твір просякнутий духом того часу – духом реформаторства, адже саме як реформатор увійшов в історію Росії Петро І. До речі, читати онлайн книгу «Арап Петра Великого» Олександра Пушкіна українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Варто зазначити, що письменник так і не встиг закінчити роман, і були написані лиш два уривки. Проте навіть в них простежується головна думка, яку автор заклав в твір. Конфлікт старого і нового. Арапа та бояр, що противились змінам. Твір не позбавлений кумедних та сатиричних моментів, що допомагають читачеві краще сприймати посил автора.

Скачати книгу «Арап Петра Великого» Олександра Пушкіна можна українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Арап Петра Великого» Олександра Пушкіна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Арап Петра Великого» Олександра Пушкіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *