«Архіви КГБ. Невигадані історії» Едуард Андрющенко

«Архіви КГБ. Невигадані історії» Едуард Андрющенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3056 переглядів
3056 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Архіви КГБ. Невигадані історії» Едуарда Андрющенка (анотація)

Книга «Архіви КГБ. Невигадані історії» Едуарда Андрющенка показує непросте, а місцями просто страхітливе життя деяких українців у роки існування радянського тоталітарного режиму. Коли в Україні нарешті розсекретили документи, які зберігались в архівах радянських органів державної безпеки, у журналістів та науковців-істориків з’явилась унікальна можливість дізнатись інформацію, яка десятиліттями приховувалась від суспільства.

Едуард Андрющенко став одним з тих, хто занурився у минуле з допомогою архівних документів і історій, які у них записані. На їх основі він спершу писав статті для різноманітних видань міжнародного рівня, а тепер вони всі зібрались під однією палітуркою, перетворившись на книгу. А це означає, що дізнатись правду про минуле нині може кожен, хто цього захоче.

Розповідається у книжці про дуже різних людей, що стали жертвами режиму. Серед них є як видатні діячі культури, митці та інтелігенти, так і зрадники, злочинці, чекісти, шпигуни та інші особи, про яких мало хорошого можна сказати. Різними були і їх долі, бо хтось занадто багато балакав і за це отримав покарання у вигляді заслання в табори, а хтось збирався вбити всю свою родину і планував, як це краще зробити…

Історія буває страшною і важкою, але її все одно важливо знати і пам’ятати. І навіть якщо хтось намагається її приховати, обов’язково прийде час, коли правда буде розкрита.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Архіви КГБ. Невигадані історії» Едуарда Андрющенка та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Архіви КГБ. Невигадані історії» Едуарда Андрющенка: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Архіви КГБ. Невигадані історії» Едуарда Андрющенка і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Архіви КГБ. Невигадані історії» Едуарда Андрющенка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *