«Аркан вовків» Павло Дерев'янко

«Аркан вовків» Павло Дерев'янко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
360 переглядів
360 переглядів

Про книгу «Аркан вовків» Павла Дерев'янко

РКнига «Аркан вовків» написана таким відомим письменником, як Павло Дерев’янко та є його дебютним романом. Завдяки книзі читач порине в альтернативне минуле України, яке побудоване на основі української міфології.

На вулиці 1845 рік. Державі Богдана Хмельницького вдалось вистояти під навалою противників. Вже понад 200 років влада належить виборним гетьманам, двопалатному парламенту, Червоній та Чорній радам. В цей час мирно співіснують церкви католицької та православної віри, а основною мовою стала латинська.

Захистом українських територій займаються Січові воїни, Таємна Варта, а також таємничі лицарі, які належать до Сірого Ордену. Тільки останнім відкриті секрети потойбічних сил – в народі їх називають козаками-характерниками.

Якщо вам цікаво дізнатись про молодих воїнів, які стали на захист своєї батьківщини та про їх неймовірні пригоди, тоді починайте читати онлайн книгу «Аркан вовків» Павла Дерев’янка українською мовою. Автор впевнений, що 5 шибайголів, серед яких будуть веселун, добряк, невпевнений мовчун, відлюдник та правдоруб, не залишать вас байдужими.

Скачати книгу «Аркан вовків» Павла Дерев’янка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) можна за допомогою нашого ресурсу електронних книг.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аркан вовків» Павла Дерев'янко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *