«Арканум» Юрій Винничук

«Арканум» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1172 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Арканум» Юрія Винничука (анотація)

Якщо ви цікавитесь сучасною українською літературою, тоді рекомендуємо читати онлайн книгу «Арканум» Юрія Винничука українською мовою. Автор даного твору є не лише письменником, а ще займається редакторською роботою, блогерством і політичними оглядами. Він редагує чимало чужих книжок, але встигає писати і свої. Серед творів письменника ви не зустрінете роботи російською чи ще якоюсь мовою, бо пише він виключно українською (хоча тривалий час займався перекладами).

Персонаж, від імені якого йде розповідь у книжці, розповідає про Арканум. Саме таку назву має вигадана країна, у якій він переховувався, коли в реальному житті ставало занадто важко, неприємно чи страшно.

Там же мешкали і вигадані автори, які постійно щось писали. От і герой створював щось своє, коли занурювався у цей вигаданий світ. Без нього він вже не міг обійтись, так само як і мешканці Аркануму не справлялись без нього.

Реальність почала переплітатись з вигадкою настільки, що арканумська мова витісняла звичайну. У тій реальності все було так безпечно і приємно, що герой вже не хотів з неї навіть визирати у реальний світ. Та хіба можна жити у двох реальностях одночасно?

Щоб розібратись, варто скачати книгу «Арканум» Юрія Винничука українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і прочитати її до кінця.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Арканум» Юрія Винничука українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Арканум» Юрія Винничука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Арканум» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *