«Арканум» Юрій Винничук

«Арканум» Юрій Винничук

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2499 переглядів

Короткий зміст книги «Арканум» Юрія Винничука (анотація)

Якщо ви цікавитесь сучасною українською літературою, тоді рекомендуємо читати онлайн книгу «Арканум» Юрія Винничука українською мовою. Автор даного твору є не лише письменником, а ще займається редакторською роботою, блогерством і політичними оглядами. Він редагує чимало чужих книжок, але встигає писати і свої. Серед творів письменника ви не зустрінете роботи російською чи ще якоюсь мовою, бо пише він виключно українською (хоча тривалий час займався перекладами).

Персонаж, від імені якого йде розповідь у книжці, розповідає про Арканум. Саме таку назву має вигадана країна, у якій він переховувався, коли в реальному житті ставало занадто важко, неприємно чи страшно.

Там же мешкали і вигадані автори, які постійно щось писали. От і герой створював щось своє, коли занурювався у цей вигаданий світ. Без нього він вже не міг обійтись, так само як і мешканці Аркануму не справлялись без нього.

Реальність почала переплітатись з вигадкою настільки, що арканумська мова витісняла звичайну. У тій реальності все було так безпечно і приємно, що герой вже не хотів з неї навіть визирати у реальний світ. Та хіба можна жити у двох реальностях одночасно?

Щоб розібратись, варто скачати книгу «Арканум» Юрія Винничука українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) і прочитати її до кінця.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Арканум» Юрія Винничука та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Арканум» Юрія Винничука: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Арканум» Юрія Винничука і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «Арканум» Юрія Винничука українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Арканум» Юрія Винничука

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *