«Аромат дівчини» Валерія Дражинська

«Аромат дівчини» Валерія Дражинська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
549 переглядів
549 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Аромат дівчини» Валерії Дражинської (анотація)

Я так хотіла бути з тобою, але ти від мене відмовився. Відпустив, зрадив, вибрав не мене…

Як це не назвати, але факт залишається таким, що ми більше не разом. Твої амбіції, марнославство, інша… виявилися важливішими за мене. Ти не дав мені ані шансу! Я вважаю за краще називати це зрадою, яку ніколи не зможу пробачити або навіть просто забути.

Кохання? Виявляється, навіть із цим почуттям можна домовитися та жити далі. За умови, що ти більше ніколи не з’явишся у моєму житі.

Але ж це не про тебе…

Що ти вибереш у підсумку? Чи відмовишся від усього світу біля своїх ніг заради мене?

Тільки май на увазі, що тепер остаточний вибір аж ніяк не за тобою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Аромат дівчини» Валерії Дражинської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аромат дівчини» Валерії Дражинської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *