«Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріс Леблан

«Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріс Леблан

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1374 переглядів
1374 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріса Леблана (анотація)

Моріс Леблан (1864 —1941) — французький письменник, автор 28 книг про Арсена Люпена — джентльмена-злодія, віртуозного грабіжника, якого спочатку полюбили французькі читачі, а потім і весь світ.

…Хто він? Який він? Арсен Люпен є майстром перетворення і часто змінює риси обличчя, колір волосся та очей, стиль одягу, поведінку й навіть характер, тому описати його майже неможливо. Відомо лише, що він досить стрункий, гарний чоловік і надзвичайно сильний, що допомагає йому у професії злодія…

Так що ж в ньому є таке, що він викликає приязність майже кожного, з ким йому довелося зустрітися? Чому всі співчувають не постраждалим, а саме Арсенові Люпену?..

Цю загадку намагається розв’язати знаменитий Херлок Шолмс, який приїхав, щоб, крім того, врешті-решт схопити Люпена і довести, хто є найвидатнішим детективом.

Але щось з самого початку пішло не так…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріса Леблана українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Арсен Люпен проти Херлока Шолмса» Моріса Леблана

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *