«Ару Шах і Кінець Часів. Книга 1» Рошані Чокши

«Ару Шах і Кінець Часів. Книга 1» Рошані Чокши

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
226 переглядів
226 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ару Шах і Кінець Часів. Книга 1» Рошані Чокши (анотація)

Ару Шах схильна дещо… перебільшувати заради того, щоб «бути своєю» у престижній школі. Її однокласники літають на відпочинок у далекі країни, а вона всі канікули просиджує в Музеї культури й мистецтва Стародавньої Індії, де працює її мама. Тож не дивно, що Ару вигадує всілякі побрехеньки про себе. Якось вона розповіла, що стародавня лампа в музеї проклята. І тепер однокласники вимагають довести це.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ару Шах і Кінець Часів. Книга 1» Рошані Чокши українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ару Шах і Кінець Часів. Книга 1» Рошані Чокши

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *