«Аристократка» Ольга Кобилянська

«Аристократка» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1014 переглядів
1014 переглядів

Про книгу «Аристократка» Ольги Кобилянської

В новелі «Аристократка» Ольги Кобилянської розкривається сторінка з життя жінки з високого стану. Тема богеми та її життя є звичною для авторки – в ній вона написала чимало своїх творів.

В «Аристократці» Кобилянська знову розкриває тему інтелігенції. В своєму оповіданні авторка піднімає проблематику «людини», за допомогою психологічного аналізу та розширеного погляду на світ. Життя інтелігенції – це поприще, де Кобилянська у всій красі розкриває свій талант в написанні повістей на тему аналізу людини. Твір хоча і короткий, проте вартий уваги для читачів, які бажають більше прочитати про буденне життя вищих осіб в першій половині ХХ століття.

Скачати книгу «Аристократка» з-під пера Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дізнатися більше ви зможете, якщо вирішите читати онлайн книгу «Аристократка» Ольги Кобилянської українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.

Цитати з книги «Аристократка» Ольги Кобилянської

Здавалося, її власна вартість ставала їй виразно перед душею, і вона мимоволі дорожила собою супроти свого окруження, не рівного їй. Ні, ні, в найбільшім убожестві, в найбільших злиднях додавали їй спомини про її предків сили і чинили гордою і неподатливою. Доля кепкувала собі з неї, зневажала її, але зломити — зломити не могла.

Покладала всю свою гордість в те — зносити своє сумне життя з аристократичною гідністю і не упадати духом. «І, — думала не раз, — чи ж се не ознака шляхетного походження?»

Цілий угнетений народ, по котрого струнах грають предивно-свавільну мелодію? І тому що відчувають, палає для них сонце пишної волі, сипле своє проміння між них, що не запізнають один другого і бачать виразно, що беруть у руки і до уст…

Завантажити безкоштовно книгу «Аристократка» Ольги Кобилянської

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аристократка» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *