«Аристократка» Ольга Кобилянська

«Аристократка» Ольга Кобилянська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2905 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Аристократка» Ольги Кобилянської (анотація)

В новелі «Аристократка» Ольги Кобилянської розкривається сторінка з життя жінки з високого стану. Тема богеми та її життя є звичною для авторки – в ній вона написала чимало своїх творів.

В «Аристократці» Кобилянська знову розкриває тему інтелігенції. В своєму оповіданні авторка піднімає проблематику «людини», за допомогою психологічного аналізу та розширеного погляду на світ. Життя інтелігенції – це поприще, де Кобилянська у всій красі розкриває свій талант в написанні повістей на тему аналізу людини. Твір хоча і короткий, проте вартий уваги для читачів, які бажають більше прочитати про буденне життя вищих осіб в першій половині ХХ століття.

Скачати книгу «Аристократка» з-під пера Ольги Кобилянської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) можна в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дізнатися більше ви зможете, якщо вирішите читати онлайн книгу «Аристократка» Ольги Кобилянської українською мовою на нашому ресурсі електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Аристократка» Ольги Кобилянської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Аристократка» Ольги Кобилянської

Цілий угнетений народ, по котрого струнах грають предивно-свавільну мелодію? І тому що відчувають, палає для них сонце пишної волі, сипле своє проміння між них, що не запізнають один другого і бачать виразно, що беруть у руки і до уст…

Здавалося, її власна вартість ставала їй виразно перед душею, і вона мимоволі дорожила собою супроти свого окруження, не рівного їй. Ні, ні, в найбільшім убожестві, в найбільших злиднях додавали їй спомини про її предків сили і чинили гордою і неподатливою. Доля кепкувала собі з неї, зневажала її, але зломити — зломити не могла.

Покладала всю свою гордість в те — зносити своє сумне життя з аристократичною гідністю і не упадати духом. «І, — думала не раз, — чи ж се не ознака шляхетного походження?»

Скачати безкоштово книгу «Аристократка» Ольги Кобилянської українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Аристократка» Ольги Кобилянської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *