«АСТРА» Олександр Михед

«АСТРА» Олександр Михед

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «АСТРА» Олександра Михед

Роман «АСТРА» – книга-загадка, книга-відкриття, книга-лабіринт, книга-виклик… Вона дає більше питань, ніж відповідей, проте це того варте. Олександр Михед доносить до читача ключову думку – за знання, що дозволяють розібратися в собі та навколишньому світі, треба платити.

Лише той, хто готовий до випробувань та розчарувань, може насолодитися «діамантами» світової культури, науки й філософії, побачити справжні закони нашого хаотичного світу. таким же став головний герой книги – молодий чоловік, якому раптом прийшло запрошення на семінар інтелектуалів.

Віктор Варецький не ганявся за життєвим успіхом і фінансовою стабільністю – він просто плив по життю. Переглядаючи відеороліки та створюючи власні проекти, він якось виживає. Запрошення на семінар кардинально змінює його тьмяне життя – нарешті в ньому з’являється по-справжньому яскрава подія.

І вона змінює не лише самого Віктора, а й цю книгу, кидаючи читача у вир детективних подій та перетворюючи звичайну драму на яскравий психотрилер. Вивчаючи та аналізуючи праці Платона, Софокла, Дарвіна, Сартра, Дамаскіна та інших мислителів, головний герой починає несамовито шукати правду, опиняючись у лабіринті містики й реальності.

Книга «АСТРА» доводить: пошук правди – це тернистий шлях, сповнений болю й розчарувань, гірких зізнань і спроб впорядкувати навколишній хаос. Починаючи читати онлайн цей оригінальний і захоплюючий твір, починаєш розуміти, що значить суперечливість нашого життя, його фальшиві цінності, неіснуючі закони та умовність нашої реальності.

Після перебування на семиденному семінарі свідомість Віктора змінюється кардинальним чином. Він розуміє, що впритул наблизився до прірви, і лише від нього залежить, чи впаде він в чорну порожнечу, чим спробує кинути виклик звичним життєвим стереотипам. І він починає діяти…

Якщо ви колись замислювалися над законами буття, механізмами функціонування соціуму та роллю кожної окремої людини у багатовимірній картині нашого всесвіту, цей твір стане справжнім одкровенням. Усі бажаючі можуть скачати «АСТРА» Олександра Михеда на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Наші електронні матеріали надаються відвідувачам сайту безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Коли подих стає повітрям
Коли подих стає повітрям Пол Каланіті
Бог завжди подорожує інкогніто
Бог завжди подорожує інк... Лоран Гунель
Ось я
Ось я Джонатан Сафран Фоєр
Біль моря
Біль моря Кейт Демід

Відгуки на книгу «АСТРА» Олександра Михед