«АСТРА» Олександр Михед

«АСТРА» Олександр Михед

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2359 переглядів
2359 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «АСТРА» Олександра Михеда (анотація)

Роман «АСТРА» – книга-загадка, книга-відкриття, книга-лабіринт, книга-виклик… Вона дає більше питань, ніж відповідей, проте це того варте. Олександр Михед доносить до читача ключову думку – за знання, що дозволяють розібратися в собі та навколишньому світі, треба платити.

Лише той, хто готовий до випробувань та розчарувань, може насолодитися «діамантами» світової культури, науки й філософії, побачити справжні закони нашого хаотичного світу. таким же став головний герой книги – молодий чоловік, якому раптом прийшло запрошення на семінар інтелектуалів.

Віктор Варецький не ганявся за життєвим успіхом і фінансовою стабільністю – він просто плив по життю. Переглядаючи відеороліки та створюючи власні проекти, він якось виживає. Запрошення на семінар кардинально змінює його тьмяне життя – нарешті в ньому з’являється по-справжньому яскрава подія.

І вона змінює не лише самого Віктора, а й цю книгу, кидаючи читача у вир детективних подій та перетворюючи звичайну драму на яскравий психотрилер. Вивчаючи та аналізуючи праці Платона, Софокла, Дарвіна, Сартра, Дамаскіна та інших мислителів, головний герой починає несамовито шукати правду, опиняючись у лабіринті містики й реальності.

Книга «АСТРА» доводить: пошук правди – це тернистий шлях, сповнений болю й розчарувань, гірких зізнань і спроб впорядкувати навколишній хаос. Починаючи читати онлайн цей оригінальний і захоплюючий твір, починаєш розуміти, що значить суперечливість нашого життя, його фальшиві цінності, неіснуючі закони та умовність нашої реальності.

Після перебування на семиденному семінарі свідомість Віктора змінюється кардинальним чином. Він розуміє, що впритул наблизився до прірви, і лише від нього залежить, чи впаде він в чорну порожнечу, чим спробує кинути виклик звичним життєвим стереотипам. І він починає діяти…

Якщо ви колись замислювалися над законами буття, механізмами функціонування соціуму та роллю кожної окремої людини у багатовимірній картині нашого всесвіту, цей твір стане справжнім одкровенням. Усі бажаючі можуть скачати «АСТРА» Олександра Михеда на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Наші електронні матеріали надаються відвідувачам сайту безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «АСТРА» Олександра Михеда українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «АСТРА» Олександра Михеда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *