«Ася» Іван Тургенєв

«Ася» Іван Тургенєв

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
692 переглядів
692 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ася» Івана Тургенєва (анотація)

Книга «Ася» Івана Тургенєва – лірична повість про кохання, яка була вперше надрукована у 1858 році. Тургенєв був одним з найвидатніших письменників свого століття, але й сьогодні його твори залишаються так само цікавими читачам. Їх особливість у глибокому психологізмі, у точності опису почуттів людей, їх характерів і особливостей. А коли мова йде про справжнє кохання, історія неодмінно зачіпає найтонші струни людської душі.

Події відбуваються у 19-му столітті, а розповідь ведеться від імені анонімного оповідача, якого тут названо коротко – Н.Н. Він згадує свою юність і життя у невеличкому містечку, розташованому на березі Рейну, і знайомство з Асею.

Між ними зав’язується спілкування, а з часом виникають почуття. А от як поведеться головний герой, коли дівчина відкриє йому своє серце, і що буде потім у його житті, можна дізнатись, почавши читати онлайн книгу «Ася» Івана Тургенєва українською мовою.

Твір був переведений на різні європейські мови, тому його могли читати у всьому світі, і навіть сам автор зробив власний переклад французькою. А ідея створення повісті народилась у класика у той момент, коли він перебував у одному німецькому місті, де побачив ніби незначну побутову картину, але вона чомусь стала для нього натхненням.

Пропонуємо скористатись можливостями нашої віртуальної бібліотеки і скачати книгу «Ася» Івана Тургенєва безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ася» Івана Тургенєва українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ася» Івана Тургенєва

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *