«Асистент» Тесс Ґеррітсен

«Асистент» Тесс Ґеррітсен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2364 переглядів
2364 переглядів

Про книгу «Асистент» Тесс Ґеррітсен

Книга «Асистент» є другою частиною серії «Джейн Ріццолі та Мора Айлс», продовженням славнозвісного трилера «Хірург». Тесс Ґеррітсен знову втягує читачів у моторошну історію розслідувань і серійних вбивств.

Недовго панував спокій в житті детектива Ріццолі – майже одразу після ув’язнення божевільного вбивці Воррена Гойта на прізвисько Хірург у неспокійному Бостоні з’явився його асистент, який отримав прізвисько Домінант – злочинець зі схожим почерком, жертвами якого ставали сімейні пари.

Та згодом Джейн приголомшує ще одна новина – Хірург тікає з тюрми та об’єднується зі своїм послідовником. Головна героїня розуміє – тепер цей вбивчий тандем не заспокоїться, поки не помститься їй.

Непроста доля жінки-поліцейського – одна з ключових проблем роману «Асистент» і всього циклу про Джейн Ріццолі. Головна героїня змушена доводити на кожному кроці, що її аналітичні здібності не гірші, ніж у чоловіків, а терплячість, педантичність та інші якості, необхідні у слідчій роботі, розвинені ще краще. В цій книзі змальовано більш глибокий портрет головної героїні, її особисте життя та нелегку боротьбу зі своїми вадами.

Після зустрічі з Хірургом у першій частині циклу тендітна жінка дивом залишилася живою, проте їй досі не дають спати нічні жахіття з психопатом-вбивцею в головній ролі. Авторка дуже майстерно змалювала ситуацію, коли злочинець знаходиться за гратами, проте небезпека від цього не зменшується. А далі напруження зростає у геометричній прогресії: з’являється такий же божевільний фанат Хірурга, а невдовзі і сам «учитель» розгулює на волі.

Цю книгу можна віднести до жанру медичного трилеру – письменниця наповнила роман глибоким психологізмом і відповідною термінологією, що дає можливість краще проникнути у внутрішній світ злочинців та їхніх жертв. Пропонуємо вам скачати «Асистент» Тесс Ґеррітсен на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Якщо ви бажаєте читати онлайн цей атмосферний роман, в нашій електронній бібліотеці ви знайдете його абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Асистент» Тесс Ґеррітсен

Рекомендації

Відгуки на книгу «Асистент» Тесс Ґеррітсен

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *