«Асистент» Тесс Ґеррітсен

«Асистент» Тесс Ґеррітсен

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Асистент» Тесс Ґеррітсен

Книга «Асистент» є другою частиною серії «Джейн Ріццолі та Мора Айлс», продовженням славнозвісного трилера «Хірург». Тесс Ґеррітсен знову втягує читачів у моторошну історію розслідувань і серійних вбивств.

Недовго панував спокій в житті детектива Ріццолі – майже одразу після ув’язнення божевільного вбивці Воррена Гойта на прізвисько Хірург у неспокійному Бостоні з’явився його асистент, який отримав прізвисько Домінант – злочинець зі схожим почерком, жертвами якого ставали сімейні пари.

Та згодом Джейн приголомшує ще одна новина – Хірург тікає з тюрми та об’єднується зі своїм послідовником. Головна героїня розуміє – тепер цей вбивчий тандем не заспокоїться, поки не помститься їй.

Непроста доля жінки-поліцейського – одна з ключових проблем роману «Асистент» і всього циклу про Джейн Ріццолі. Головна героїня змушена доводити на кожному кроці, що її аналітичні здібності не гірші, ніж у чоловіків, а терплячість, педантичність та інші якості, необхідні у слідчій роботі, розвинені ще краще. В цій книзі змальовано більш глибокий портрет головної героїні, її особисте життя та нелегку боротьбу зі своїми вадами.

Після зустрічі з Хірургом у першій частині циклу тендітна жінка дивом залишилася живою, проте їй досі не дають спати нічні жахіття з психопатом-вбивцею в головній ролі. Авторка дуже майстерно змалювала ситуацію, коли злочинець знаходиться за гратами, проте небезпека від цього не зменшується. А далі напруження зростає у геометричній прогресії: з’являється такий же божевільний фанат Хірурга, а невдовзі і сам «учитель» розгулює на волі.

Цю книгу можна віднести до жанру медичного трилеру – письменниця наповнила роман глибоким психологізмом і відповідною термінологією, що дає можливість краще проникнути у внутрішній світ злочинців та їхніх жертв. Пропонуємо вам скачати «Асистент» Тесс Ґеррітсен на нашому сайті у форматах fb2, txt, epub або rtf. Якщо ви бажаєте читати онлайн цей атмосферний роман, в нашій електронній бібліотеці ви знайдете його абсолютно безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Асистент» Тесс Ґеррітсен

Завантажити книгу «Асистент» у форматі:

Рекомендації

Код да Вінчі
Код да Вінчі Ден Браун
Ловець снів
Ловець снів Стівен Кінг
Кінець зміни
Кінець зміни Стівен Кінг
Що впало, те пропало
Що впало, те пропало Стівен Кінг

Відгуки на книгу «Асистент» Тесс Ґеррітсен