«Атлант розправив плечі. Частина третя. А є а» Айн Ренд

«Атлант розправив плечі. Частина третя. А є а» Айн Ренд

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5137 переглядів
5137 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Атлант розправив плечі. Частина третя. А є а» Айн Ренд (анотація)

«Атлант» – magnus opus Айн Ренд, який вона писала 12 років. Згідно з даними опитування Бібліотеки Конгресу США, це друга після Біблії книга, яка змінила життя американських читачів. Ренд в численних інтерв’ю американській пресі стверджувала: сть життєвого процесу». Бурхливі обговорення фундаментальної трилогії, великої «політичної притчі» тривають від 1957 року, з дня першого видання, на ній виросли три покоління американців, мільйони «атлантів» розлетілися по всьому світу. Три частини трилогії названі відповідно до основних законів логіки: «Несуперечність», «Або-або, «А є А». В останній частині свого фундаментального роману ідей Айн Ренд змальовує цілісну філософську систему, яка досі викликає палкі дискусії, де від захвату до обурення — один крок.Країна, яку залишили її творці, винахідники та мислителі, приречена на війну, голод і смерть. Владу захоплюють невігласи, корупціонери й мародери. Історія триває бодай тому, що одна вольова жінка на ім’я Даґні Таґґарт переконана, що досконалий світ справжніх цінностей існує. Вона намагається зламати сценарій неминучої катастрофи. Її Атлантида не міф. У світі ще є сміливці, спроможні створити суспільний лад, де немає конфліктів, не виникає потреби в самопожертві, жодна людина не становить загрози для мети інших. Бунтівні атланти знають, що розум таки переможе. Риторичне питання, хто такий Джон Ґолт, насправді має відповідь, а неймовірні ідеї – своє втілення, яке приголомшує людську уяву.

«Атлант» Ренд не має чітких часових меж, ніби стоїть поза часом, як і події, які розгортаються на сторінках цієї книжки: реалізм переплітається з містикою та науковою фантастикою, утопія з антиутопією, гротеск із романтизмом, філософія з політекономією. Літературознавець і перекладач Лесь Герасимчук у своєму огляді книжки пише, що сутність творчості Ренд у поверненні до Людини; Айн Ренд як творча особистість концептуально увібрала в себе найвищі художні ідеї від «кінця віку» до постмодернізму.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Атлант розправив плечі. Частина третя. А є а» Айн Ренд українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Атлант розправив плечі. Частина третя. А є а» Айн Ренд

Одна відповідь до “Атлант розправив плечі. Частина третя. А є а”

  1. Надія Надія сказав:

    Я не впізнаю серію, яку читала запоєм (першу та другу книжки): в транспорті, і на роботі, в будь-яку вільну хвилину. Третя книжка скотилася в якусь маячню – що це за сільскогосподарська ідилія/утопія?! Дагні, що в перших книгах була непересічною особистістю, одним з провідників у незвичайному світі, що його змальовувала авторка, тепер бісить – трилогію слід було назвати “Єдина жінка, та чоловіки навколо неї”. Філософія та бачення героїв, що так старанно і детально конструювалися у перших двох книгах, тут якось спаскуджено, не знаю… Змушую себе читати, очікуючи момента, коли нарешті повернеться відчуття чогось того особливого, що струменіло в перших двох книжках, але поки відчуваю лиш розчарування…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *